Ziņas

Sabiedrība

Liepas pagastā degusi neapsaimniekota ēka

Aizvadītajā diennaktī, no 20.jūnija plkst. 6.30 līdz 21.jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma 11 izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, bet desmit uz glābšanas darbiem. VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa portālu eDruva informēja, ka šonakt plkst. 1.29 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Priekuļu novada Liepas pagastu, kur dega neapsaimniekota ēka un blakus ēkas ārsiena 205 m² platībā. Ugunsgrēka likvidēšanā strādāja Cēsu un Valmieras ugunsdzēsēji, kā arī Liepas brīvprātīgie ugunsdzēsēji. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 4.54.

Pieci izsaukumi aizvadītajā diennaktī bija saistīti ar stipro vēju – ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Apes, Cesvaines, Ērgļu un Lubānas novados, kā arī Valmierā, kur uz ceļiem bija uzkrituši nolūzuši koki. Ugunsdzēsēji glābēji operatīvi atbrīvoja ceļa braucamās daļas.

Šorīt ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī kādam nelaimē nokļuvušam sunim – viņš Salacgrīvā bija iestidzis dubļu bedrē. Ugunsdzēsēji glābēji suni izglāba.