Ziņas

Izklaide

Liepājas teātris ar viesizrādēm dosies uz Cēsīm un Valmieru

Marta beigās Liepājas teātris dosies pavasara viesizrādēs uz Vidzemi, Cēsīs un Valmierā piedāvājot iestudējumus gan bērniem, gan pieaugušajiem, aģentūru LETA informēja Liepājas teātra literārā padomniece Zanda Borga.

25.martā plkst.19 Vidzemes koncertzālē “Cēsis” un 26.martā plkst.18.30 Valmieras Drāmas teātrī skatītāji tiek aicināti uz traģikomēdiju “Sasodītais sarkanais mēness”, kas iestudēta pēc Bertolta Brehta darba “Bungas naktī”.

Dž.Dž.Džilindžera interpretācijā tapusi stilizēta izrāde, kuru apdzīvo savdabīgi un hiperbolizēti tēli un kurā līdz galējai robežai sakāpinātas emocijas, tā vēsta gan par sarežģīto jūtu pasauli, gan par ārējiem apstākļiem, kas neatgriezeniski sagrauž cilvēku dvēseles un salauž dzīves, mainot arī viņu vērtību sistēmu.

27. un 28.martā Valmieras Drāmas teātrī uz iestudējumu “Bezgalīgo stāstu stāsts” Leldes Kaupužas režijā īpaši tiek gaidīti bērni, viņu vecāki, vecvecāki un skolotāji. Izrāde tapusi pēc Rasas Bugavičutes lugas “Toms Tomsons, kurš slēpās grāmatās”, kurai iedvesma smelta daudzās un dažādās bērnu pasakās, bet it sevišķi Mihaila Endes darbā “Bezgalīgais stāsts”.

Savukārt komēdiju cienītājiem 28.martā plkst.19 un 29.martā plkst.13 Valmieras Drāmas teātrī būs iespējams noskatīties Armanda Zvirbuļa iestudēto pikanto komēdiju “Boeing, Boeing”.

LETA