Ziņas

Izklaide

Lieldienās notiks tradicionālais pasākums “Kocēnu pavasaris”

Svētdien, 5.aprīlī, Kocēnu centrā notiks tradicionālais pasākums “Kocēnu pavasaris – 2015”, kura laikā notiks dažādas Lieldienām veltītas aktivitātes.

Kā aģentūru LETA informēja Kocēnu novada domes Attīstības nodaļas vadītāja Eva Eglīte, no plkst.10 ikvienam būs iespēja apmeklēt tirdziņu, kurā piedalīsies gan Kocēnu novada, gan tuvāku un tālāku novadu amatnieki, mājražotāji un zemnieki.

No plkst.11 varēs piedalīties dažādās izklaidēs – šūpošanās lielajās šūpolēs, olu kaujās un olu ripināšanā, būs dažādi priekšnesumi, sportiskas aktivitātes ģimenēm un bērniem, radošās darbnīcas, sejiņu apgleznošana un loterija. Arī pieaugušajiem būs iespēja piedalīties radošajā darbnīcā – klūdziņu pīšanā. Bērnu priekam darbosies piepūšamās atrakcijas, būs arī dzīvnieku stūrītis, graciozo zirgu paraugdemonstrējumi un iespēja vizināties ar poniju.

No plkst.11 līdz plkst.13.30 Kocēnu centrā notiks koncerts, kurā uzstāsies Kocēnu pamats kolas tautas deju kolektīvi “Saulīte”, Kocēnu kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs “Savieši”, Dikļu pūtēju orķestris, pirmsskolas izglītības iestādes “Auseklītis” dejotāji un dziedātāji, folkloras kopa “Endzelīte”, kā arī vokālā studija “Smaily”.

Paralēli koncertam, līdz plkst.14, norisināsies dažāda veida radošās aktivitātes. Būs iespēja piedalīties foto orientēšanās sacensībās un arī pieveikt alpīnisma sienu. Aktīvākie dalībnieki varēs piedalīties tradicionālajā Kocēnu pavasara loterijā un saņemt balvas.

LETA