Ziņas

Sports

Līderos Siguldas florbolisti

Cēsu novada florbola čempionātā ļoti pārliecinošu sniegumu rāda komanda “Sigulda”. Komandas aizvadījušas pa 12 spēlēm. “Sigulda” piedzīvojusi tikai vienu zaudējumu, to pašu pēcspēles metienos, un ar 23 punktiem ir līderi. Turklāt zaudējums piedzīvots sezonas otrajā mačā, bet pēdējās desmit spēlēs Siguldas komanda svinējusi uzvaras.

Šī kalendārā gada pirmajās spēlēs siguldieši vispirms ar 5:0 pārspēja esošos čempionus “Aucie­mu”, bet nākamajā spēlē ar 4:3 pārspēja komandu “Vec­pie­balga”.

Atgādināsim, ka iepriekšējo sezonu Siguldas florbolisti noslēdza ar bronzas medaļām.

Uz otro vietu pacēlusies komanda “Einšteins”, 2017./ 2018. gada sezonas čempioni. Pēc ne pārāk izteiksmīgā sezonas sākuma komanda uzlabojusi sniegumu, pēdējās septiņās spēlēs gūstot uzvaras, un spējuši pakāpties līdz otrajai vietai turnīra tabulā. Pēdējās spēlēs viņi ar 5:1 pārspēja Vecpiebalgas komandu un ar 4:1 “ZS27.KB” florbolistus. “Einšteina” kontā šobrīd 18 punkti.

Par punktu mazāk ir SK “Fono”, kas ilgu laiku bija līderi, bet pēdējās trīs spēlēs piedzīvotie zaudējumi lika atkāpties uz trešo vietu turnīra tabulā. Gada izskaņā ar 3:4 zaudēts komandai “Einšteins”, bet šis gads iesākts ar diviem zaudējumiem, 1:3 pret “Amatu” un 2:4 pret “HARTI”.
Ceturtajā vietā šobrīd “Ama­ta”, kas gadu sākusi ar divām uzvarām: 3:2 pret komandu “Bren­guļi” un jau minēto uzvaru pār SK“Fono”. “Amatas” komandai 15 punkti.

Par punktu mazāk uzreiz trim vienībām. Piekto vietu ieņem “Auciems”, kas gada sākumā pēc zaudējuma 0:5 pret līderiem nākamajā spēlē ar 3:1 pieveica “FYA Shots”.

Sestajā vietā “Brenguļi”, kas gadu iesāka ar uzvaru 7:4 pār “OSR” un zaudējumu pret “Amatu”.

Aiz viņiem “OSR”, kas pēc zaudējuma “Brenguļiem” nākamajā spēlē pēcspēles metienos ar 3:2 pieveica “Smiltene ‘09”.
Pa desmit punktiem ir komandām “Harti” un “ZS27.KB”, kas ieņem attiecīgi astoto un devīto vietu.

Desmitajā vietā ar deviņiem punktiem ir “Smiltene ‘09”, aiz viņiem ar astoņiem punktiem ir “FYA Shots”, bet turnīra tabulu noslēdz “Vecpiebalga” ar četriem punktiem.

Rezultatīvāko spēlētāju sarakstā pārliecinošā vadībā ir “Siguldas” uzbrucējs Jānis Le­vanovičs, kurš guvis 17 vārtus un izdarījis 17 rezultatīvas piespēles. Ar 20 punktiem viņam seko komandas biedrs Kalvis Kliests (16+4) un Aivis Bukov­skis no komandas “Auciems” (14+6).

Regulārajā čempionātā komandām vēl atlicis aizvadīt pa četrām spēlēm. Komandas, kas regulārajā čempionāta ieņems pirmās četras vietas, izslēgšanas turnīru sāks no otrās kārtas. Pārējās pirmo kārtu aizvadīs pēc šāda principa: 5.vieta pret 12. vietu; 6. pret 11.; 7. pret 10. un 8. pret 9.