Ziņas

Sports

“Lekrings”izglābjas, “Pārgauja” – nē

Pēc pārtraukuma, kas bija saistīts ar pasaules čempionāta norisi, atsākušās spēles Latvijas florbola čempionāta visās līgās. Aizvadītās nedēļas nogalē laukumos devās arī visas Cēsu puses komandas.

Ļoti aizraujošas cīņas aizvadīja virslīgas komandas. Stalbes “Pārgauja” savā laukumā uzņēma līderus “Lielvārde/ FatPipe”. Spēles sākums mājniekiem bija nelabvēlīgs, jau septītās minūtes sākumā viņi nonāca zaudētājos 0:3. Tad vienus vārtus atguva, bet otrā perioda sākumā atkal trīs vārtu starpība 1:4. Tas nedaudz sapurināja komandu, un līdz perioda beigām “Pārgauja” panāca neizšķirtu 4:4. Trešajā periodā tika gūti tikai vieni vārti, kas izrādījās izšķirošie. Piecas minūtes pirms pamatlaika beigām vārtus guva Lielvārdes komanda, un mājinieku centieni panākt neizšķirtu nevainagojās ar panākumiem. Spēle noslēdzās 5:4 “Lievārde/ FatPipe” labā. Stalbes komandai vārtus guva: Emīls Eglītis – 2, Lauris Ābols, Gvido Lauga.

Pēc līdzīga scenārija ritēja spēle Cēsīs, kur “Lekrings” uzņēma “Rubeni”. Pēc divām trešdaļām cēsnieki bija iedzinējos 1:4, bet galvenie notikumi risinājās pēdējā periodā. Dažu minūšu laikā cēsnieki panāca 4:4, pēc tam “Rubene” atkal izvirzījās vadībā 6:4, taču “Lekrings” spēja izlīdzināt rezultātu, un pamatlaiks noslēdzās 6:6. Vārtus guva: Pēteris Trekše – 2, Aleksandrs Abramovs, Jānis Melderis, Andris Rajeckis un Pauls Erenbots.

Pagarinājumā uzvarētāju noskaidrot neizdevās, un to noteica pēcspēles metienu sērijā. No pieciem izgājieniem mājnieki realizēja divus, precīzi bija Andris Malkavs un A. Abramovs, bet viesi “Lekrings” vārtsargu pārspēja tikai vienu reizi, līdz ar to cēsnieki svinēja uzvaru 7:6.

Uzvaru pēcspēles metienu sērijā 1.līgas čempionātā izcīnīja arī “Lekrings-1”, ar 5:4 pārspējot “FK Roja Rauda Print”. Pamatlaikā vārtus guva Edgars Leitens, Kevins Šmits, Jorens Malkavs, Roberts Zande, bet pēcspēles metienus realizēja Emīls Dzalbs un Kristaps Ķikāns. Turnīra tabulā “Lekrings-1” gan joprojām atrodas pēdējā vietā.

Pārliecinošu uzvaru sieviešu čempionāta 1.līgā izcīnīja komanda “Lekrings”, kura ar 13:3 sagrāva FK “NND/ RJTC”. Pa trim vārtiem guva Džeina Eglīte un Paula Egle, pa diviem – Klinta Mārtiņjēkaba un Anete Blūma, pa vienam – Elena Klaviniusa, Elīna Tauriņa, Vita Eglīte. Ar šo uzvaru cēsnieces atkal atgriezās turnīra tabulas 1.vietā.

Vīriešu 2.līgas čempionātā “Līgatne” sīvā cīņā ar 1:2 zaudēja Kokneses florbolistiem. Vienī-gos vārdus guva Mārcis Malkausis.