Ziņas

Sports

“Lekrings” zaudē līderpozīcijas

Otro zaudējumu pēc kārtas Latvijas florbola virslīgā vīriešiem piedzīvoja līderi “Lekrings”, kas savā laukumā ar 1:4 zaudēja “Talsu NSS/ Krauzers” komandai.

Veiksme, šķiet, bija pagriezusi cēsniekiem muguru, jo bumbiņa spītīgi negribēja lidot pretinieku vārtos. No spēles laikā izdarītiem 22 metieniem precīzs bija tikai viens, kamēr Talsu komanda realizēja katru ceturto metienu. Pēc divām trešdaļām 0:3, un tikai spēles 44. minūtē Edgars Puriņš beidzot guva vārtus “Lekrings” labā. Taču tie arī bija vienīgie, spēles izskaņā Talsu komanda raidīja bumbiņu tukšos Cēsu komandas vārtos, un spēle noslēdzas 4:1 viesu labā.

Tikmēr “Rubenes” komanda guva divas uzvaras un turnīra tabulā spēja par vienu punktu apsteigt “Lekringu”. Tiesa, “Rubenei” ir 42 punkti 19 spēlēs, kamēr cēsniekiem 41 punkts pēc aizvadītām 17 spēlēm.

Pie uzvarām neizdevās tikt arī mūsu novada sieviešu virslīgas komandām. Cēsu “Lekrings” tikās ar “Ķekavas Bulldogs/ NND”, un te spēles liktenis izšķīrās jau pirmajā trešdaļā, jo cēsnieces zaudēja 0:5. Otrās trešdaļas sākumā jau 0:6, tikai tad Elīna Tauriņa guva pirmos vārtus Cēsu komandai. Ķekavas komanda drīz atbildēja ar precīzu raidījumu 7:1. Pēdējā trešdaļā vārtus Cēsu komandai guva Liliāna Jakovicka, un rezultāts vairs nemainījās, 7:2 Ķekavas komandas labā.

Komanda “Līgatne” tikās ar abām Rubenes komandām, piedzīvojot divus zaudējumus. Pret daudzkārtējām valsts čempionēm “Rubene” piedzīvots bezierunu zaudējums 0:11, bet nākamajā dienā līdzvērtīgā spēlē pret “Rubene-1” piedzīvots zaudējums 4:6. Pēc divām trešdaļām Līgatnes komanda bija vadībā 4:3, bet pēdējās 20 minūtēs “Rubene-1” guva trīs bezatbildes vārtus.

Līgatnes komandas labā divus vārtus guva Liene Ada­mane, pa reizei precīzas bija Ieva Dimante un Elīna Drēzi-ņa.

Cēsniecēm regulārajā turnīrā atlikusi vēl viena spēle pret “NND/ RJTC”, arī Līgatnes komandai vēl viena spēle pret vicelīderēm FK “Ķekava”. Ir skaidrs, ka    mūsu komandas turnīra tabulu noslēgs piektajā un sestajā vietā, bet, kura ieņems kuru vietu, rādīs pēdējās spēlēs. Jau 16.februārī sāksies izslēgšanas spēles.