Ziņas

Sports

“Lekrings” uzvar, “Pārgauja” – zaudē

Aizvadītās nedēļas nogale komandām bija saspringta, jo divās dienās nācās aizvadīt divas spēles. Vispirms “SK Cēsis/ Lekrings” savā laukumā tikās ar komandu “Ķekava” un izcīnīja svarīgu uzvaru ar 6:3. Vārtus guva: Artis Malkavs – 2, Mārtiņš Druvkalns, Mārtiņš Jarohovičs, Mārtiņš Rajeckis un Oskars Dumpis.

Savu apņēmību uzvarēt cēsnieki demonstrēja jau no pirmajām sekundēm, un otrās minūtes sākumā tablo jau rādīja 2:0 mājnieku labā. Otrās trešdaļas vidū jau 5:0. Viesi nomainīja vārtsargu, tomēr spēli glābt nespēja. Visus trīs vārtus “Ķekava” guva, spēlējot vairākumā. Cēsu komandas treneris Atis Rīsmanis saka, ka veiksmīgs padevies spēles sākums, kas arī nodrošinājis uzvaru.

“No vienas puses ir labi, ka, spēlējot vienādos sastāvos, nezaudējām vārtus, bet, acīmredzot, lielāka vērība jāpievērš spēlei mazākumā,” saka treneris.

Svētdien izbraukumā cēsnieki pieveica arī Talsu komandu – 7:4. Vārtus guva Mārtiņš Druvkalns – 2, Artis Malkavs – 2, Mārtiņš Jarohovičs, Mārtiņš Rajeckis un Ivo Majaušķis. Jāatzīmē, ka viņam tie bija pirmie vārti šajā sezonā.

Pēdējā spēlē cēsnieki tiksies ar “Bauskas Klēts” florbolistiem un uzvaras gadījumā čempionātu beigs otrajā vietā.

“Arī pašiem labāks noskaņojums, ja izdotos palikt otrajā vietā, bet vēl neko labāk neprognozēt. Ja nospēlējam pareizi un bez kļūdām, pieveikt varam ikvienu komandu, bet kā to izdosies realizēt, rādīs nākamā spēle,” prognozēs ir piesardzīgs A. Rīsmanis.

Taču otrajai rajona komandai “Pārgauja” debija augstākajā līgā beigusies. Pēdējās divās spēlēs piedzīvotie zaudējumi aizvēra durvis uz palikšanu šajā līgā. Vispirms stalbēnieši zaudēja līderiem “Latvijas Avīzei” ar 4:11, bet nākamajā dienā arī komandai “FK Rīga” ar 3:12. Vārtus guva: Rolands Jānelsiņš – 2, Ilvars Balodis- 2, Oskars Balodis, Artūrs Šulcs, Muntis Mednis.

“Paši vien esam vainīgi,” secina komandas pārstāvis I. Balodis. “Jaunajiem spēlētājiem jāizlemj, ko viņi grib, jo nedaudz klibo spēles attieksme. Augstākā līga to prasa nopietnāku. Nedaudz skumji ir, it īpaši apzinoties, ka iespēja noturēties augstākajā līgā bija. Bet ko lai dara, par katru mācību ir jāmaksā,” saka I. Balodis.

“Pārgaujai” pēdējā spēle sestdien izbraukumā pret “Rubeni”.