Ziņas

Sports

„Lekrings” turpina bez zaudējumiem

Iemetiens. „Pārgaujas” un „Lekringa” spēles allaž bijušas azartiskas un aizraujošasFoto: Druva

Kārtējās spēles Latvijas florbola čempionāta virslīgā aizvadījušas komandas „Lekrings” un „Pārgauja”. Cēsniekiem abas spēles bija mājā, stalbēniešiem – izbraukumā.

Sestdien „Pārgauja” tikās ar „Ķekavu”, piedzīvojot zaudējumu 6:11. Vārtus Stalbes komandas labā guva: R. Jānelsiņš – 2, L. Ābols, R. Lapsiņš, G. Lauga, bet vienreiz ķekavieši raidīja bumbiņu savos vārtos.

„Lekrings” savā laukumā ar 10:5 pieveica „Ulbroku”, lai gan spēles gaitā viesi atspēlētās no 1:4, panākot par 5:4, tomēr pēdējā trešdaļā cēsnieki guva piecus bezatbildes vārtus. „Lekrings” labā vārtus guva: Andris Malkavs, T. Rīsmanis, M. Jarohovičs, M. Druvkalns – 2, Artis Malkavs, A. Abramovs.

Aizraujoša spēle notika svētdien, kad Cēsu sporta hallē tikās abas rajona komandas „Lekrings” un „Pārgauja”. Spēle ritēja ļoti līdzvērtīgi, vadībā ar vien vārtu starpību bija te viena te otra komanda. 35 sekundes līdz spēles beigām rezultāts bija neizšķirts 5:5. Tad cēsnieki pie stalbēniešu vārtiem savērpa pamatīgu karuseli, un „Lekrings” guva sestos vārtus. Lai arī „Pārgauja” noņēma vārtsargu, cenšoties izlīdzināt rezultātu, tas neizdevās un „Lekrings” svinēja ceturto uzvaru četrās spēlēs. Uzvarētāju labā vārtus guva: M. Druvkalns – 3, Artis Malkavs, M. Kligins, A. Levītis. „Pārgaujas” labā: R. Jānelsiņš,M. Zelčs, L. Ābols.

„Lekrings” pagaidām ir vienīgie, kuri pirmajās četrās kārtās guvuši četras uzvaras.