Ziņas

Sports

“Lekrings Sr.” – čempioni

Čempioni. Latvijas florbola čempionātā veterānu 35+ līgā čempionu titulu izcīnīja komanda “Lekrings Sr.”.Foto: floorball.lv

Latvijas florbola čempionātā veterānu 35+ līgā par čempioniem kronēta cēsnieku komanda “Lekrings Sr.”.

Cēsniekiem, kuri pirms pēdējām spēlēm bija turnīra galvgalī, noslēdzošajā sabraukumā Kocēnu sporta namā divās spēlēs vajadzēja gūt vismaz vienu uzvaru, lai nodrošinātu titulu. Pirmā spēle pret “Rīgas lauvas/ Lielvārde” bija ļoti aizraujoša. Lai arī cēsnieki gandrīz visu laiku bija vadībā, pretinieks elpoja pakausī, neļaujot atslābt. Otrā puslaika sākumā rezultāts kļuva 4:4, tad “Lekrings Sr.” guva divus vārtus, panākot 6:4. Pretinieks itin drīz samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, tomēr ko vairāk nespēja, un spēle noslēdzās 6:5 cēsnieku labā, kuri varēja gavilēt ne tikai par šo uzvaru, bet arī par iegūto čempiona titulu.

Vārtus guva Andris Malkavs, Ainārs Anis, Sandis Pokkers, Artis Malkavs, Kaspars Zauls un Ēriks Akulovs.

Otrā spēle bija paredzēta pret komandu “Alusvēderi”, taču viņi uz sabraukumu neieradās, par ko komandai piešķirts tehniskais zaudējums 0:5.

Šajā sezonā veterānu līgā 35+ startēja septiņas komandas, aizvadot    astoņus sabraukumus un katra ar katru izspēlējot trīs spēles. Aizvadītajās 18 spēlēs “Lekrings Sr.” guva 16 uzvaras, piedzīvoja divus zaudējumus, tie pašā pirmajā sabraukumā. Gūto un zaudēto vārtu attiecība 115:45.

Čempioni sezonā izcīnīja 47 punktus, tikai par trim mazāk vicečempioniem, komandai “Talsi”, bet bronzas medaļas ar 31 punktu ieguva    Kocēnu “Rubene”.

Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju ar 52 (26+26) punktiem kļuva Ēriks Akulovs (“Lekrings Sr”.). Ceturtajā vietā viņa komandas biedrs Andris Malkavs (“Lekrings Sr”.) ar 31 (11+20) punktu. Jāpiebilst, ka Andris Malkavs šogad pie zelta medaļām ticis gan kā treneris kopā ar galveno komandu “Lekrings”, gan veterānu līgas čempionātā kā spēlētājs.

Komandas sastāvā šogad spēlēja: Ēriks Akulovs, Andris Malkavs, Mārtiņš Rajeckis, Ainārs Anis, Mārtiņš Jarohovičs, Artis Malkavs, Andris Pīlups, Sandis Pokkers, Gints Timoško, Jānis Platacis, Arnis Čamans, Kaspars Zauls, Jānis Apeinis, Ingus Laiviņš, Jānis Freivalds, Ritvars Krēmers, Engus Bulmeisters, Reinis Bērzkalns un Andris Brokāns.