Ziņas

Sports

“Lekrings” sāk pusfināla sēriju

Latvijas virslīgas florbola čempionāts nonācis līdz pusfināliem, kuros no mūspuses komandām spēlē Cēsu “Lek­rings”. Ceturtdaļfinālā cēsnieki tikās ar Liepā­jas “Kurši/ Eko­valis” un sērijā uzvarēja 4:1. Pēc divām uzvarām savā laukumā (9:3 un 9:6), pirmajā izbraukuma mačā piedzīvoja zau­dējumu 4:6, lai gan bija vadībā 4:2. Taču nākamajās divās spēlēs liepājniekiem nebija izredžu, otrajā spēlē Liepājā cēsnieki uzvarēja 9:2, bet piektajā spēlē savā laukumā svinēja pārliecinošu uzvaru 10:4.

Tagad cēsniekiem gaidāmas spēles ar Lielvārdes komandu, kas nekad nav bijis parocīgs pretinieks. Arī šajā sezonā abās izslēgšanas spēlēs Lielvārdes florbolisti guva uzvaru pār cēsniekiem, bet izslēgšanas sēriju nevar salīdzināt ar regulāro turnīru. Pirmās divas spēles jau šajā nedēļas nogalē, sestdien izbraukumā, svētdien – Cēsīs.

Vēl jāatzīmē, ka otrais pusfināla pāris noskaidrojās vien vakar vakarā. Ja “Talsu NSS/ Krauzers” sēriju pret “Rubene” uzvarēja 4:2, duelī starp FBK “Valmiera” un “Betsafe Oxdog Ulbroka” bija vajadzīga septītā spēle. Redzēsim, vai atkārtosies pērnais scenārijs, kad astotajā vietā esošā komanda izsita regulārā turnīra uzvarētājus, jo šogad Valmiera knapi iekļuva izslēgšanas turnīrā, bet Ulbro­kas komanda regulāro sezonu noslēdza pirmajā vietā.