Ziņas

Sports

„Lekrings” pārved bronzu

Izcīnīts. „Lekrings” kapteinim Kasparam Bernātam kausu par izcīnīto trešo vietu pasniedz Latvijas Florbola savienības prezidents Ilvis Pētersons.Foto: no floorball.lv

Jau astoto gadu pēc kārtas Cēsu „Lekrings” ticis pie medaļām Latvijas florbola virslīgas čempionātā. Pēc trim čempionu tituliem šogad gan jāsamierinās ar bronzas medaļu, ko cēsnieki izcīnīja, ar 8:5 pieveicot „Ulbroka/ FS Masters” komandu.

Bronzas mačs arēnā „Rīga” bija aizraujošs, iznākums neprognozējams. Pirmajā trešdaļā Ulbrokas spēlētāji divreiz izvirzījās vadībā 1:0 un 2:1, bet cēsnieki spēja atspēlēties. Vārtus guva Emīls Dzalbs un Andris Malkavs. Otrajā trešdaļā cēsnieki spēja izvirzīties vadībā 4:2, taču pretinieki īsā laikā panāca neizšķirtu. Tiesa, patraukumā „Lekrings” devās ar vienu vārtu pārsvaru 5:4. Šajā trešdaļā vārtus guva Pēteris Trekše, Andris Rajeckis un Ingus Laiviņš.

Bija skaidrs, ka pēdējā trešdaļa būs ļoti aizraujoša, līdzjutējiem nenācās vilties. Vispirms E. Dzalbs panāca 6:4, bet ulbrokieši atjaunoja intrigu, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam. Tad fantastiskus vārtus, triecot bumbiņu vārtos no gaisa, guva I. Laiviņš, bet punktu spēlei pielika Kaspars Bernāts, panākot 8:5 un ļaujot cēsniekiem izcīnīt bronzas medaļas.

Kopumā 23.aizvadītajās florbola sezonās Cēsu komandas kontā septiņi čempionu tituli, četras sudraba un četras bronzas medaļas.

Komandas galvenais treneris Artis Malkavs portālam „sportacentrs.com” atzina, ka sezona izdevusies: „Protams, gribējās uzvarēt, bet sastāvs, treniņu pro- cess un izmaiņas kluba vadībā atstāja iespaidu uz rezultātu. Bijām jauni, nepieredzējuši, dažādos sīkumos sezonas gaitā iznāca “aplauzties”, jo daudz kas mums bija pirmoreiz.
Spēles beigās emocijas, protams, bija lieliskas, un šādā brīdī nav pat tik būtiski, vai spēlē par pirmo vietu vai trešo. Šī bija svarīgākā sezonas spēle, mēs to uzvarējām, un tas ir galvenais.”

Čempionu tituls šoreiz „Lielvārdei”, kas finālā ar 7:3 pieveica „Mogo – RTU/ Rockets” komandu.