Ziņas

Sports

“Lekrings” finālā

Arī pusfinālā Cēsu komandai “Lekrings” pietika ar četrām spēlēm pret “TalsuNSS/ Krauzers”, lai sērijā uzvarētu 4:0 un iekļūtu nākamajā kārtā, šoreiz – finālā. Jau rakstījām, ka pirmajās divās pusfināla spēlēs savā laukumā cēsnieki uzvarēja pamatlaikā un šaubas par uzvaru neradās, taču atbildes spēlēs Talsos tik viegli neklājās. Abas spēles pamatlaikā noslēdzās neizšķirti.

Pirmajā spēlē jau otrajā minūtē mājinieki pirmie atklāja rezultātu, bet tad iniciatīvu pārņēma “Lekrings”, un otrās trešdaļas pirmajā minūtē viņi jau vadībā 4:1. Taču Talsu komanda nepadevās, un trešās trešdaļas vidū rezultāts kļuva neizšķirts 5:5. Drīz vien cēsnieki atkal izvirzījās vadībā, bet mājinieki panāca izlīdzinājumu, un pamatlaiks noslēdzās 6:6. Pagarinājuma desmit minūtēs uzvarētāju noskaidrot neizdevās, tas bija jāatliek uz pēcspēles metieniem. Te pārāki bija “Lekrings” spēlētāji, svinot uzvaru spēlē 7:6. Pamatlaikā vārtus guva Olafs Zvīnis, Bruno Beķeris, Pauls Erenbots, Artūrs Jurševskis, Krišs Treimanis, Jorens Malkavs.

Sērijas ceturtā spēle ritēja pēc līdzīga scenārija, un katru cēsnieku izvirzīšanos vadībā mājinieki noslāpēja, panākot izlīdzinājumu, un pamatlaiks noslēdzās 4:4. Cēsnieku labā vārtus guva Krišjānis Tiltiņš, Edgars Puriņš, Emīls Dzalbs, Toms Rīsmanis. Sekoja pagarinājums, un septītajā minūtē no T. Rīsmaņa piespēles uzvaras vārtus Cēsu komandai guva Miķelis Roops.

Sērijā 4:0, un tagad “Lekrings” gaida savus fināla pretiniekus, jo otrajā pusfinālā, kur tiekas “Rubene” un “Lielvārde/ FatPipe” rezultāts sērijā neizšķirts 2:2.

Atgādināsim, ka finālā viss izšķirsies vienā spēlē, un finālu diena ir 15.aprīlis, kad arēnā “Rīga” vispirms notiks spēle par bronzas medaļām, tad – fināls.