Ziņas

Sports

“Ledus vilki” ielaužas 2.līgā

Gada noslēguma galvenā intriga Vidzemes atklātajā hokeja čempionātā bija, vai komandai “Ledus vilki” izdosies iekļūt 2.līgā. Atbilstoši nolikumam komandas vispirms aizvadīja viena apļa kvalifikācijas turnīru apvienotajā 2./3.līgā, noskaidrojot tās septiņas, kas čempionāta turpinājumu aizvadīs 2.līgā.

Dažas kārtas pirms pirmā apļa beigām no mūsu puses komandām tikai “Ledus vilkiem” bija teorētiskas iespējas ierindoties 7.vietā, kur tobrīd atradās “Wolmar”. Un vilki, droši vien ar veiksmes palīdzību, teorētisko iespēju pārvērta praktiskajā.

Pirmā apļa pēdējā spēlē tikās “Wolmar” un “VEC” komandas, un pirmajiem bija jāpaņem vismaz punkts, lai nosargātu 7.vietu. Taču, lai kā viņi centās, punktu glābt neizdevās, un spēle beidzās ar 4:5.

Līdz ar to turnīra tabulā gan “Wolmar” gan “Ledus vilkiem” bija pa 18 punktiem, un vērā tiek ņemts nolikums, kas nosaka, ka augstāku vietu ieņem tā komanda, kura guvusi vairāk punktu savstarpējā mačā. Un šajā ļoti sīvajā cīņā pēcspēles metienos ar 4:3 uzvarēja vilki, nodrošinot sev vietu 2.līgā. Uzvaru nesošos vārtus guva Rihards Bahs. Vilkiem gan nāksies papūlēties, lai uzlabotu savu situāciju turnīra tabulā, jo no sestās vietas viņi šobrīd atpaliek par astoņiem punktiem.

Pirmās divas spēles 2.līgā jau aizvadītas. Pirmajā piedzīvots smags zaudējums 1:9 pret “VEC”. Vienīgos vārtus guva K. Zālītis. Otrajā spēlē vilki ar 2:1 pārspēja trešajā vietā esošo “Vijciemu”. Abus vārtus guva R. Bahs.

Pārējās mūsu puses komandas palika 3.līgā. “Cēsis” ar 15 punktiem apvienotajā līgā ierindojās 9.vietā, “Raunas bruģakmens” ar 14 punktiem – desmitajā.

Abas komandas gada nogalē jau aizvadīja pirmās spēles trešās līgas turnīrā, katra izcīnot pa divām uzvarām. “Cēsis” ar 6:3 pieveica “Livoniju” un ar 4:2 komandu “Wolmar”, bet “Raunas bruģakmens” ar 4:1 komandu “Biko – Logi” un ar 7:1 – “Livonija”.

Jānis Gabrāns