Ziņas

Kriminālziņas

Ļaunprātīgi rīkojas ar uguni

Ilustratīvs attēlsFoto: Marta Martinsone - Kaša

Vakar Valsts policijas darbinieki Vidzemes reģionā saņēmuši informāciju, ka 30. martā pulksten 10:23 Valkas novadā, Valkas pagastā, Sēļos, dzīvoklim aizkritušas durvis, savukārt tajā palicis divgadīgs bērns. Pulksten 11 durvis atvērtas, bērns sveiks un vesels nodots mātei, informē Valsts Policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

Savukārt šodien, 31. martā, Gulbenē, Nākotnes ielā, 1989. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu Volkswagen, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē. Minimālā alkohola koncentrācija izelpā bija 1,05 promiles.

30. martā pulksten 11:10 Cesvainē 2000. un 2001. gadā dzimuši jaunieši ļaunprātīgi rīkojušies ar uguni, dedzinot pērnā gada zāli. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

30. martā Vecpiebalgas novadā, Kaives pagastā, autoceļa Taurene-Māļi-Kaive 8. kilometrā, 1978. gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē. Minimālā alkohola koncentrācija izelpā bija 2,4 promiles. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģionā kopumā reģistrēta informācija par 61 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības Valsts policijā vai konstatēts pārkāpums/noziegums. Saņemta informācija par četriem nodarījumiem pret personas dzīvību vai veselību un 12 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību. Reģistrēta informācija par septiņiem nodarījumiem pret īpašumiem, no kuriem divas bija zādzības.

Ceļu satiksmē aizvadītā diennakts bijusi salīdzinoši mierīga. Saņemta informācija par trīs ceļu satiksmes negadījumiem, nevienā no tiem nav cietušo vai bojāgājušo. Pie auto stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies divi autovadītāji. Kopumā noformēti 135 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 27 bija par ātruma pārsniegšanu.