Ziņas

Sabiedrība

Lauku bērnu seminārs „Darīsim gudri un darīsim ar prieku”

Šodien Vijciemā pulcēsies 60 Vidzemes novada lauku bērni seminārā „Darīsim gudri un darīsim ar prieku”, lai pilnveidotu savas prasmes līderībā, komandas darba organizēšanā un mazpulku grupas projektu veidošanā.

Vijciemā būs pirmais no četriem Latvijas Mazpulku un Bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ministrijas veidotajiem semināriem, kuri jūnijā norisināsies visos Latvijas novados.

Latvijas mazpulkos ik gadu papildus individuālajiem projektiem ir iespēja veidot grupu projektus – sakopt vai labiekārtot kādu skolas vai pagasta teritoriju, organizēt pasākumus u.tml. Daudziem bērniem šī ir pirmā pieredze kādas savas idejas realizēšanā, tādēļ viss, kas jāzina, ierodoties uz semināru ir ideja. Padomus par to, kā idejas veiksmīgi realizēt, dos mazpulku Rīgas klubiņš – jaunieši, kuri ik gadu piedalās mazpulku pasākumu organizēšanā un vadīšanā.

Semināri norisināsies: 17.jūnijā plkst. 13:00 Vidzemes novadā – Vijciemā; 19.jūnijā plkst. 10:00 Latgales novadā – Krāslavā; 26.jūnijā plkst. 10:00 Zemgales novadā – Secē, 29.jūnijā plkst. 10:00 Kurzemes novadā – Druvā.

www.jaunatneslietas.lv