Ziņas

Kriminālziņas

Ļaudonā veikalam atslēdz elektrību un signalizāciju

 

Vakar pulksten 3:30 Madonas novadā, Ļaudonas pagastā, Ļaudonā, divas nenoskaidrotas personas SIA „VDI” piederošajam pārtikas veikalam pārgrieza elektrības un signalizācijas vadus. Zaudējumi un notikušā apstākļi tiek noskaidroti, informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu un norāda, ka par šo gadījumu uzsākts kriminālprocess.

Savukārt Burtnieku novadā, Rencēnu pagastā, autoceļa Rencēni – Burtnieki – Daksti – Veckārķi 9. kilometrā, nenoskaidrots vadītājs, vadot automašīnu „Audi”, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca kokā. Ziņas par cietušajiem nav, bojāta automašīna. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

18.aprīlī pulksten 16:11 Varakļānu novadā, Varakļānos, pa Rēzeknes ielu Bērzu ielas virzienā, 1973.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu „Renault” bez jebkāda veida transporta līdzekļa vadīšanas tiesībām. Tiesības vadītājam bija atņemtas. Turklāt vīrietis nepakļāvās policijas darbinieku likumīgajām prasībām  apturēt automašīnu un uzsāka bēgšanu. Uzsākta administratīvā lietvedība.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģionā kopumā saņemta informācija par 71 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti deviņi nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 13 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 19 nodarījumi pret īpašumu, no kuriem desmit bija zādzības.

Tāpat aizvadītajā diennaktī notikuši 12 ceļu satiksmes negadījumi. Nevienā no negadījumiem, nav saņemta informācija par cietušajiem. Transporta līdzekļus alkoholisko dzērienu iespaidā vadīja divas personas. Noformēti 114 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 51 bija par ātruma pārsniegšanu.