Ziņas

Sports

Latvijas un Igaunijas čempions

Cēsu motobraucējs Kārlis Sabulis kļuvis  par Latvijas motokrosa čempionu MX1 klasē, informē viņa pārstāvētā komanda “MX Moduls”. Lai arī pēdējā posmā Dobelē viņš divu braucienu summā ieņēma otro vietu, ar to pietika, lai triumfētu sezonas kopvērtējumā.

Pats braucējs norāda, ka ne vienmēr vajag uzvarēt, lai izcīnītu titulu. Viņš piebilst, ka šī motokrosa sezona bijusi raiba, taču “izdevies sakost zobus un uzvarēt”.

K.Sabulis šosezon startēja visos Latvijas motokrosa čempionāta posmos. Pirmajā izcīnīta otrā vieta, otrajā posmā – uzvara, trešajā un ceturtajā – atkal otrā vieta.

Jāpiebilst, ka šajā sezonā motosportists uzvarēja ne tikai Latvijā. Septembra sākumā K. Sabulis kļuva arī par Igaunijas čempionu MX1 klasē. Sportistu var uzteikt par raksturu, jo sezonas gaitā vienās no ADAC sērijas sacensībām sportists krita un guva traumu, tomēr spēja izcīnīt divus titulus.

“MX Moduls” valdes priekšsēdētājs Māris Martinsons atzinis, ka ir gandarīts par sportista paveikto sezonā: “Sabulis šosezon labi pastrādājis. Pirms sezonas viņš piedalījās dažādās nometnēs gan Latvijā, gan ārpus mūsu valsts robežām, un varēja redzēt izaugsmi jau pirmajos sacensību posmos.”

Motocikls gan vēl nav nolikts malā, jo šīs nedēļas nogalē K.Sabulis pārstāvēs Latviju Nāciju motokrosā, kas notiks Itālijā.