Ziņas

Sports

Latvijas IV olimpiādes dalībnieki Valmieras sabiedriskajā transportā varēs braukt bez maksas

Valmieras pilsētas pašvaldība nodrošinās bezmaksas sabiedrisko transportu Latvijas IV olimpiādes dalībniekiem, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Iekāpjot autobusā, olimpiādes dalībniekam ir jāuzrāda dalībnieka akreditācijas karte.

Lēmums par bezmaksas sabiedrisko transportu olimpiādes dalībniekiem pieņemts, lai nodrošinātu viņu nokļūšanu uz sacensību vietām.

LETA jau informēja, ka no 1.jūlija līdz 3.jūlijam Valmierā notiks Latvijas IV olimpiāde, pulcējot sportistus, kuri godam aizstāvējuši savu pilsētu, novadu un valsti dažāda mēroga sacensībās. Latvijas IV olimpiādes programmā ir iekļauti 26 olimpiskie sporta veidi, no tiem Valmierā gaidāms badmintons, basketbols, bokss, futbols, handbols, šosejas riteņbraukšana, svarcelšana, triatlons, vieglatlētika, volejbols, pludmales volejbols un airēšanas slaloms. Tāpat Valmierā notiks sacensības olimpiādē iekļautajā neolimpiskajā sporta veidā – orientēšanās sportā – un paraugdemonstrējumi šahā. Arī svinīgā olimpiādes atklāšanas un noslēguma ceremonija norisināsies Valmierā.

Sacensības atsevišķos sporta veidos tiks organizētas olimpiādes rīkotājpilsētas – Valmieras – sadarbības pašvaldībās. Cēsīs norisināsies cīņa, džudo, loka šaušana, paukošana, MTB riteņbraukšana, taekvondo, teniss, kā arī neolimpiskais sporta veids – florbols. Jūrmalā norisināsies airēšana, kas tiks organizēta Lielupē, bet Burtnieku novadā gaidāma burāšana, golfs, BMX riteņbraukšana un stenda šaušanas sacensības. Kocēnu novadā ikviens varēs vērot jātnieku sporta sacensības, bet Rūjienā – regbiju. Smaiļošana un kanoe notiks Limbažos, savukārt galda tenisa sacensības – Alojā. Rīgā Latvijas IV olimpiādes laikā norisināsies sacensības peldēšanā un vingrošanas disciplīnās, bet sporta centrā “Kleisti” sacensības jātnieku sportā. Valkā gaidāmas ložu šaušanas sacensības.

Latvijas IV olimpiādi organizē Latvijas Olimpiskā komiteja un Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju. Galvenais sadarbības partneris – Cēsu novada pašvaldība.