Ziņas

Sabiedrība

Latvijas dzimšanas dienai veltītā pasākumā godinās Kocēnu novada iedzīvotājus

17.novembrī plkst.17 Vaidavas kultūras un amatniecības centrā notiks Latvijas Republikas proklamēšanas 96.gadadienai veltīts Kocēnu novada domes svinīgais pasākums “Mana sirds – mana Latvija!”.

Kā aģentūru LETA informēja Kocēnu novada domes Attīstības nodaļas vadītāja Eva Eglīte, pasākumā svētku uzrunu klātesošajiem teiks Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis, uzstāsies Dikļu pūtēju orķestris, Kocēnu kultūras nama jauktais koris “Imera” un Dailes teātra dziedošo aktieru grupa “Ilga”, bet noslēgumā paredzēta svētku uguņošana.

Svinīgajā sarīkojumā tiks godināti cilvēki, kas devuši savu ieguldījumu Kocēnu novada attīstībā. Pretendentus apbalvojumam izvirzīja novada iestādes sadarbībā ar pašvaldības administrāciju. Kocēnu novada domes Goda rakstus par nopelniem un nesavtīgo devumu Kocēnu novada goda un slavas vairošanā – par mērķtiecīgu, aktīvu līdzdalību novada sabiedriskajās norisēs – saņems Mārīte Adlere, Dace Zobova, Ināra Malceniece, Larisa Merca, Valdis Drulle, Andrejs Kārklis, Līga Aumeistare, Rota un Jānis Dalkes, Vineta Šmite, Liene Šelkovska, Imants Točs, Alda Treija, Ivars Ādamsons, Gita Daubare, Sandra Grīnliņa, Renārs Veličko, Atis Antons, Atis Keziks, Līga Šmaukstele un Anita Žogla.

Pasākumā tiks pasniegti arī Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības raksti, kurus saņems Anta Nīgale, Lilita Laiviņa un Ligita Garsele no Jaunburtnieku pamatskolas, Inese Sudraba, Iveta Veide, Inese Zemeša un Sarma Salmiņa no Kocēnu pagasta pirmsskolas izglītības iestādes “Auseklītis”, kā arī Vija Tihomirova, Vismants Priedīte, Rudīte Riteniece un Ligita Cercina no Rubenes pamatskolas.

LETA