Ziņas

Uzņēmējdarbība

Latvijas Darba devēju konfederācija tiksies ar Cēsu uzņēmējiem

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) piektdien, 19. maijā, reģionālajā vizītē Cēsīs sniegs konsultācijas darba tiesību un darba aizsardzības jautājumos, uzzinās, kāda ir labā prakse darba drošības prasību ievērošanā “Cēsu alus” ražotnē un tiksies ar “Cēsu uzņēmēju kluba” biedriem, lai informētu par aktualitātēm un projektiem, kuru īstenošanā ir iesaistījusies konfederācija, portālu eDruva informēja komunikācijas asistente Sana Stūre.

Pēc viņas teiktā, vizītes laikā LDDK pārstāvji, “Cēsu uzņēmēju kluba” biedri un uzņēmumu darba aizsardzības speciālisti dosies mācību ekskursijā uz A/S “Cēsu alus” ražotni. Ekskursijas mērķis ir paaugstināt darba devēju izpratni par darba aizsardzības nozīmīgumu, ekonomisko izdevīgumu un veicināt ieinteresētību darba vides sakārtošanā saviem darbiniekiem, kā arī veicināt pieredzes un labās prakses apmaiņu. Ekskursija tiek organizēta Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Darba drošības normatīvo aktu praktiskās ieviešanas un uzraudzības pilnveidošana” ietvaros ar Eiropas Savienības struktūrfondu atbalstu.

Tiekoties ar “Cēsu uzņēmēju kluba” biedriem, LDDK sniegs plašāku informāciju arī par vairākiem citiem Eiropas Savienības fondu projektiem, tai skaitā par darba vidē balstītām mācībām (DVB) un prakšu iespējām profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem, kā arī par projektu, kas saistīts ar darbinieku un uzņēmumu atbalstu uzņēmumos, kuros 30% no darbiniekiem sasnieguši 50+ gadu vecumu.

Reģionālās vizītes noslēgumā LDDK un “Cēsu uzņēmēju kluba” pārstāvji viesosies uzņēmumā “RECRO”, kas ir viens no līderiem ātrumkārbu restaurācijas jomā un kam ir viena no modernākajām automātisko ātrumkārbu restaurācijas un testēšanas rūpnīcām Eiropā.