Ziņas

Sports

Latvijā pirmo reizi notiks sniega volejbola čempionāts

Janvāra beigās Latvijā pirmo reizi notiks sniega volejbola čempionāts, aģentūru LETA informēja Latvijas Volejbola federācija (LVF). Pirmais oficiālais Latvijas čempionāts sniega volejbolā “Ergo Winter Open” notiks 27.janvārī Siguldā. Tas norisināsies paralēli turpat gaidāmajam Pasaules kausa kamaniņu sportā noslēdzošajam posmam, kas vienlaikus būs arī Eiropas čempionāts.

Sniega volejbola turnīrs Siguldā notiks “Fischer” slēpošanas centrā, Ziedu ielā 4.

Sniega volejbols tiek spēlēts uz laukuma, kas klāts ar sniegu, un tā noteikumi ir ļoti līdzīgi pludmales volejbola noteikumiem. Spēle notiek līdz uzvarai divos setos, taču, lai uzvarētu setā, pietiek ar 11 punktiem un divu punktu pārsvaru.

Čempionāta uzvarētāji līdztekus uzvarētāja titulam, medaļām un naudas balvai nodrošinās arī dalību Eiropas meistarsacīkstēs, kas no 23. līdz 25.martam notiks Austrijā.

Lai piedalītos pirmajās Latvijas sniega volejbola meistarsacīkstēs, līdz 22.janvārim jāpiesakās internetā, sūtot pieteikumu uz adresi pieteikumi@volejbols.lv. Pieteikumā jānorāda spēlētāju vārds, uzvārds, dzimšanas gads, e-pasta adrese un tālruņa numurs. Turnīrā drīkstēs piedalīties arī 2001.gadā un agrāk dzimušie spēlētāji. Drīzumā Latvijas Volejbola federācijas interneta mājas lapā (http://www.volejbols.lv) tiks publicēts arī sacensību nolikums.