Ziņas

Izklaide

Laivu nomu pārstāvji: var augt pieprasījums pēc laivu braucieniem pa Amatu

Saistībā ar ūdens līmeņa celšanos Lielajā Juglā tuvākajās dienās var augt pieprasījums pēc braucieniem ar laivu pa Amatas upi, aģentūrai LETA sacīja aptaujātie laivu nomu pārstāvji. Laivu nomas “Amatas laivas” pārstāve Anžela Brice pieļāva, ka saistībā ar ūdens līmeņa celšanos tuvākajās divās dienās var augt pieprasījums pēc braucieniem ar laivu pa Amatas upi, ja laika apstākļi būs laivošanai piemēroti un ūdens līmenis saglabāsies atbilstošs.

“Laivas man visu laiku ir gatavībā, tāpēc ka esmu krastā, uzreiz varu aizsūtīt laivas un pēc tam tās savākt un nodot nākamajam braucējam. Šodien un rīt ūdens līmenis būs ļoti atbilstošs,” teica Brice, atgādinot, ka gadījumā, ja ir šaubas par ūdens līmeņa atbilstību, var droši painteresēties “Amatas laivās”.

Brice sacīja, ka patlaban aktīvā laivošanas sezona ir beigusies, bet īsteni entuziasti turpina doties izbraucienos. Taču ļoti liela pieprasījuma pēc braucieniem ar laivām šoruden neesot, neraugoties uz atbilstošo ūdens līmeni pirms pāris nedēļām un piemērotu laiku.

Arī kopumā šogad bijusi mazāka laivošanas aktivitāte nekā pērn, sacīja Brice. Viņa pieļāva, ka tas varētu būt laika apstākļu dēļ. Lielākais īpatsvars klientu “Amatas laivās” ir jaunieši.

Jau ziņots, ka pēdējās trīs diennaktīs Lielajā Juglā pie Zaķumuižas ūdens līmenis kāpis par diviem metriem, un ir iespējams doties laivu izbraucienos pa Amatas upi.