Ziņas

Sabiedrība

Laimesti gaida lasītājus

Saņems lasītāji. Maketētāja Marta Martinsone (no kreisās) un korespondente Monika Sproģe pie "Druvas" loterijas balvu klāsta. Foto: Māris Buholcs

Laikraksts Vidzemes novadiem “Druva” jau ierasti dāvā ne tikai bagātu informatīvo materiālu četras reizes nedēļā, bet gadu mijā sagādā arī patīkamus pārsteigumus saviem lasītājiem.

Katrs, kurš nākamajam gadam laikrakstu būs abonējis vismaz uz vienu mēnesi, dāvanā saņems sienas kalendāru, kura temats būs – tilti. Varēsiet redzēt, kādi interesanti tilti atrodas vēsturiskā Cēsu rajona teritorijā.
Protams, neiztikt bez tradicionālās mantu loterijas, kas notiek jau gandrīz 20 gadus. Ikvienam, kurš “Druvu” abonē pusgadam un ilgākam laikam, ir iespēja saņemt kādu no septiņām sadzīvē noderīgām lietām. Mēdz teikt, ka septiņi ir laimīgs skaitlis, un kādiem tas tāds arī būs.

“Druvas” mantu izloze sākās 90.gadu vidū, un, pārlapojot vecos laikrakstus, var izsekot līdzi, kā attīstījušās tehnoloģijas, kādas jaunas lietas ienākušas mūsu ikdienā un kļuvušas par neatņemamu sastāvdaļu. Taču to sūtība paliek nemainīga, palīdzēt cilvēkam atvieglot ikdienas dzīvi, padarīt to krāsaināku, piepildītāku.

Ja brokastīs pie kafijas vai tējas patīk baudīt dažādas karstmaizes, tostermaizes, lieti noderēs sviestmaižu grils. Ērts, kompakts un jaudīgs elektriskais grils “Beper” ļaus nodrošināt dažādu produktu grilēšanu mājas apstākļos. Ja laimēsiet to, varēsiet sarīkot jauku ballīti, grilējot gaļu, jūras veltes vai dārzeņus. Tas ļaus pagatavot arī gardus burgerus bērnu tusiņam, uz brīdi piemirstot par veselīgu dzīvesveidu, jo kādreiz jau varam vēderu palutināt.
Esam padomājuši arī par tiem, kuri rūpējas par veselīgu dzīvesveidu un uzturu, viņiem noderēs elektriskais tvaika katls “Beper”. Ēdienā, kas gatavots tvaika katlā, saglabājas daudz vairāk vitamīnu un dažādu minerālvielu nekā vienkārši vārītā vai ceptā maltītē.

Virtuvē vajadzīga lieta ir blenderis, kas palīdzēs gan biezzupu gatavošanā, gan dārzeņu, augļu, ogu smalcināšanā.
Mājas soļa atvieglošanā talkā nāks tvaika slota “Clatronic”. Protams, pati tā mājokli neiztīrīs, būs jāiet pašam talkā, bet darbs ar to ritēs vieglāk.

Rūpēties par veselību palīdzēs “Sencor” asinsspiediena mērītājs, kas derēs gan pašam, gan ciemiņiem.

Šī gada galvenā balva, kā jau ierasts, ir televizors. Protams, tagad katrā mājā tāds ir un ne viens vien. Attīstoties tehnoloģijām, vērts spert nākamo soli, iegādājoties ko modernāku. Un “Philips” 4100. sērijas Full HD Slim LED televizors ar Digital Crystal Clear tehnoloģiju ļaus baudīt spilgtus attēlus, dzidru skanējumu. Neatkarīgi no tā, vai skatāties savu iecienīto seriālu, ziņas vai video kopā ar draugiem – to visu varēsiet baudīt ar optimālu kontrastu, krāsām un asumu. Citas papildu tehnoloģijas, kas ir šajā televizorā, neatkarīgi no tā, vai jums patīk spēlēt spēles, skatīties dinamiskas sporta pārraides vai piedzīvojumu filmas, varēsiet baudīt vislabāko asumu un plūstošus attēlus. Izmantojot USB un HDMI portus, varēsiet pilnvērtīgi izmantot savu televizoru, pievienojot atmiņas karti, digitālo kameru vai citu multivides ierīci, lai skatītos fotoattēlus, videoklipus un klausītos mūziku, izmantojot ērtu ekrāna satura pārlūku.

Ceram, ka televizors nepaņems visu laiku un atliks arī kāds brītiņš, lai izlasītu jaunāko “Druviņu”.
Balvas septiņas, bet ceram, ka ieguvējs būs ikviens laikraksta abonents, jo tā slejās arī nākamgad sniegsim visplašāko informāciju par notikumiem vēsturiskajā Cēsu rajonā un visā Vidzemē.

Abonēt “Druvu” 2016.gadam iespējams “Latvijas Pasta” nodaļās, internetā www.abone.pasts.lv, pie pastniekiem, pa informatīvo tālruni 67008001, 27008001, kā arī laikraksta redakcijā Cēsīs, Gaujas ielā 8. Abonējot laikrakstu redakcijā, nav jāmaksā par abonementa noformēšanu. Šie izdevumi atkritīs arī tad, ja abonēsiet laikrakstu minētajā interneta e-adresē vai pa informatīvajiem tālruņiem.