Ziņas

Sports

Labākie zināmi

Cēsu šautriņu mešanas čempionāta pēdējais, devītais, posms pulcēja viskuplāko dalībnieku skaitu. Jau rakstīts, ka Cēsu čempionātā tiek spēlēts pēc Šveices sistēmas, daudzi pieredzējuši spēlētāji to atzinuši par ļoti interesantu, jo spēj saglabāt sacensību spriedzi no pirmā līdz beidzamajam legam.

Čempionāta dalībnieku līmenis bija ļoti līdzvērtīgs, jo pirms pēdējā posma cerības uz čempiona titulu saglabāja seši dalībnieki. Devītajā posmā uzvaru svinēja Gatis Brūveris, nodrošinot sev uzvaru čempionāta kopvērtējumā un kļūstot par 2017.gada Cēsu čempionu šautriņu mešanā. Otro vietu posmā izcīnīja Vecpiebalgas kluba pārstāvis Jānis Stepiņš, bet trešo – Smiltenes kluba pārstāvis Oskars Draulis.

Čempionāta kopvērtējumā čempions G. Brūveris savāca 702 punktus. Otrajā vietā Imants Nikolajevs ar 680, trešajā – Jānis Bačkins, kuram 666 punkti. Labāko sešniekā arī Jānis Muižnieks – 633, Ivo Mote – 623 un Agris Ābeltiņš – 622.

Iesācēju ieskaitē 1.vietā Vineta Ervalde, 2. – Edgars Zvaigzne, 3. – Modris Ozoliņš.

Apbalvošanas ceremonijā tika pasniegtas arī dažas specbalvas. Balvu “Ātrākais legs 2017” saņēma I. Nikolajevs, balvu “Chechouts 2017” – G. Brūveris, balvu “180” – Jānis Bačkins. Var minēt, ka G. Brūveris ieguva arī “Cēsu ceļojošo bultu”, kas tiek piešķirta par pusgadā visvairāk izcīnītiem punktiem. Lai šī trofeja paliktu viņa īpašumā, tā vēl jāizcīna divas reizes. Atgādināsim, ka pirmajā pusgadā šo balvu izcīnīja J. Bačkins.