Ziņas

Sabiedrība

Krimuldas novadā avārijā cietuši divi autovadītāji

Vakar Krimuldas novadā trīs automašīnu sadursmē cietuši divi autovadītāji.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru LETA informēja, ka uz Valmieras šosejas, pirms Raganas, sadūrās automašīna “Mazda 626”, kuru vadīja 1982.gadā dzimis vīrietis, “VW Transporter”, kuru vadīja 1981.gadā dzimis vīrietis, un automašīna “Volvo S70”, kuru vadīja 1990.gadā dzimis vīrietis. Negadījumā cieta un ar dažādām traumām slimnīcā nogādāti “Mazda” un “VW” vadītāji.

Savukārt Madonā, Saules ielā, 1956.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu “Opel Astra Caravan” notrieca gājēju, 1933.gadā dzimušu vīrieti, kurš šķērsoja ceļa braucamo daļu neatļautā vietā. Cietušais gājējs ar traumām nogādāts slimnīcā.

LETA jau ziņoja ka Brocēnu novadā, autoceļa Rīga-Liepāja 70.kilometrā, sadūrās traktors ar piekabi un mikroautobuss “Mercedes-Benz Viano”. No gūtajām traumām notikuma vietā nomira mikroautobusa vadītājs, 1965.gadā dzimis vīrietis, savukārt slimnīcā ar dažādām traumām nogādāts traktora vadītājs un pasažieris, kā arī mikroautobusa pasažieris.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēts 81 ceļu satiksmes negadījums, kuros cietuši 16 cilvēki un viens cilvēks gājis bojā. Rīgas reģionā reģistrētas 42 avārijas, kurās cieta deviņi cilvēki.