Ziņas

Kriminālziņas

Kratīšanas laikā Vidzemē uziet un izņem trīs kilogramus marihuānas

Šī gada septembrī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas, veicot sankcionētas kratīšanas vairākos īpašumos, kriminālprocesa ietvaros izņēma trīs kilogramus izžāvētas marihuānas (kanabiss).

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas šā gada septembra mēnesī, veicot vairākas sankcionētas kratīšanas, 1993.gadā dzimuša vīrieša lietošanā esošos īpašumos, iepriekš uzsāktā kriminālprocesā par iespējamu narkotisko vai psihotropo vielu nelikumīgu glabāšanu, realizēšanu, tika atrasti un izņemti 3013,74 grami izžāvētas marihuānas (kanabiss).

Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253. panta trešās daļas, proti, par narkotisko vielu neatļautu realizāciju lielos apmēros. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā. Vīrietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Aicinām iedzīvotājus ziņot policijai par vietām, kur tiek tirgotas narkotiskās un psihotropās vielas un personām, kuras, iespējams, atrodas šo vielu ietekmē. Informēt policiju iespējams zvanot pa tālruņa numuru 110!