Ziņas

Sabiedrība

Kovida vakcinācijas punkts būs Cēsu klīnikā

No 19.marta Cēsu klīnikas pirmajā stāvā būs atvērts “Veselības centra 4” “Covid-19” vakcinācijas punkts, tas strādās tikai sestdienās.

Vakcinācijas punkts Cēsīs, tirdzniecības centra “Solo” telpās, no 1. marta tika slēgts. Džeina Mežale, SIA “Veselības centrs 4” grupas vakcinācijas projekta vadītāja, atbildot uz jautājumu, vai vakcinācijas punkts tiks atvērts, ņemot vērā, ka aktuāls kļūst bēgļu jautājums, jo atbraukušajiem nepieciešama vakcinācija, bet uzreiz nav iespēja vērsties pie ģimenes ārstiem, skaidro, ka bēgļu jautājums nav pamata iemesls: “Galvenais, lai joprojām Cēsīs nodrošinātu vakcinācijas pieejamību, kā arī, ņemot vērā, ka Cēsis ir Vidzemes sirds, ka te uz vakcināciju brauca no plašākas apkārtnes, svarīgi, lai cilvēkiem būtu tāda iespēja.”

Vakcinācijas punkts darbosies sestdienās no deviņiem rītā līdz sešiem vakarā, pusdienas pārtraukums no pusdiviem līdz diviem. Vakcīnu būs iespējams saņemt, gaidot rindā klātienē vai piesakoties iepriekš platformā manavakcina.lv, vai pierakstoties pa tālruni 67847498. Ukrainas kara bēgļiem būs atvieglota “Covid-19” saņemšanas kārtība, vajadzēs vien uzrādīt Ukrainas pilsoņa pasi.