Ziņas

Sabiedrība

Koridorā aizdegas paklājs

Aizvadītajā diennaktī, no 31.augusta plkst. 6.30 līdz 1.septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Anete Strazdiņa.

Vakar plkst. 16.56 VUGD saņēma izsaukumu uz Varakļānu novadu, kur siena presē dega siens 0,5m² platībā. Plkst. 17.33 ugunsgrēks likvidēts.

Plkst. 22.05 tika saņemts izsaukums uz Pārgaujas ielu Valmierā, kur vienstāvu dzīvojamās mājas koridorā dega paklājs un siena. Ugunsgrēks likvidēts pirms VUGD ierašanās.

Palīdzot nelaimē nonākušiem cilvēkiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Madonas novada Bērzaunes pagastā no koka nocēla vīrieti, kurš zāģējot zarus bija kritis un sapinies tajos. Vīrietis nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Kopumā aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 62 izsaukumus – 28 uz ugunsgrēku dzēšanu, 28 uz glābšanas darbiem, bet 6 no izsaukumiem bija maldinājumi.