Ziņas

Kriminālziņas

Kopīgas alkohola lietošanas laikā sadurts vīrietis

Trešdien, 27. janvārī, naktī Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Gulbenē kādā dzīvoklī kopīgas alkohola lietošanas laikā vīrietis ir guvis miesas bojājumus – vairākas durtas brūces. VP Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirkņa amatpersonas par notikušo sāka kriminālprocesu un uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēja divus vīriešus.

Notikuma vietā tika noskaidrots, ka kopīgas alkohola lietošanas laikā diviem vīriešiem izcēlies konflikts ar paziņu, kas beidzies ar miesas bojājumu nodarīšanu, vairākām durtām brūcēm. Cietušais vīrietis ar gūtajiem miesas bojājumiem nogādāts medicīnas iestādē, bet vēlāk, pēc medicīniskās palīdzības saņemšanas, vīrietis atgriezies mājās.

Uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēti 1992. un 1970. gadā dzimuši vīrieši. Jāpiebilst, ka visas personas notikuma vietā atradās alkohola reibumā.

Par notikušo policijā sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 126.panta, proti, par tīšu vidēja smaguma miesas bojājumu nodarīšanu.