Ziņas

Kriminālziņas

Konstatētas zādzības un pārkāpumi uz autoceļiem

 

Aizvadītās nedēļas nogalē Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par:

  • 199 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums;
  • 34 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu: 5 zādzības no tirdzniecības vietām, 7 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumus;
  • 68 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību;
  • 21 noziedzīgu nodarījumu pret personas dzīvību un veselību;
  • 25 ceļu satiksmes negadījumiem: 3 negadījumos cietuši 3 cilvēki;
  • 2 gadījumiem, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā;
  • 110 autovadītāji sodīti par ātruma pārsniegšanu;
  • 237 administratīvā pārkāpuma protokoli sastādīti par dažādiem pārkāpumiem.

Plašāk par reģistrētiem notikumiem Vidzemē informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Gulbe.

15.oktobrī Valmierā, Limbažu ielā, garāžu kooperatīva teritorijā 2005.gadā dzimusi meitene, netiekot galā ar kvadracikla vadību, iebrauca garāžas sienā, kā rezultātā guva traumas un tika nogādāta slimnīcā. Policija noskaidro visus negadījuma apstākļus.

16.oktobrī saņemta informācija, ka Cēsīs, Dzelzceļa ielā, no kādas kāpņu telpas nozagts gaiši zilas krāsas velosipēds Dema. Policijā sākts kriminālprocess.

16.oktobrī ap pulksten 16:45 Priekuļu novadā, Veselavas pagastā, uz vietējas nozīmes ceļa notika kombaina un motocikla Yamaha sadursme. Negadījumā traumas guva 1997.gadā dzimušais motocikla vadītājs, kurš nogādāts slimnīcā. Policija noskaidro visus negadījuma apstākļus.

16.oktobrī ap pulksten 13:30 Gulbenes novadā, Lizuma pagastā, autoceļa Cesvaine – Velēna 36.kilometrā, 1969.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Ford Focus, netika galā ar automašīnas vadību, kā rezultātā nebrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Negadījumā traumas guva automašīnas vadītājs, kurš nogādāts slimnīcā. Policija noskaidro negadījuma apstākļus.

15.oktobrī saņemta informācija, ka nakts laikā Smiltenes novadā, Grundzāles pagastā, iekļūts kādā celtniecības vagoniņā un no tā nozagti dažādi instrumentiBosch lāzera nivelieris, lāzerniveliera uztvērējs, optiskais nivelieris un perforators. Policijā par zādzības faktu sākts kriminālprocess.

Naktī uz 15.oktobri Gulbenes novadā, Beļavas pagastā, no kādas teritorijas nozagts vara kabelis. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

15.oktobrī ap pulksten 17:30 Cēsīs, A.Kronvalda ielā, pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar automašīnu Mazda iebrauca sētā, to bojājot. Policija pārbauda notikušā apstākļus un noskaidro vainīgo vadītāju.

15.oktobrī ap pulksten 21:30 Valmierā, Garā ielā, pieķerts iereibis automašīnas BMW vadītājs. 1994.gadā dzimušais vadītājs automašīnu vadīja, esot 1,12 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

14.oktobrī ap pulksten 13:20 Amatas novadā, Drabešu pagastā, Līvos, 1954.gadā dzimušu sievieti sakodis kaimiņu suns. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

14.oktobrī saņemta informācija, ka Madonas novadā, Aronas pagastā, Kusā, nozagts velosipēds ZZK un no kāda pagraba nozagti divi zili pelēkas krāsas BMX tipa velosipēdi. Policijā par zādzībām sākti kriminālprocesi, notiek izmeklēšana.

14.oktobrī saņemta informācija, ka Alūksnes novadā, Jaunalūksnes pagastā, no kāda īpašuma teritorijā esoša šķūņa nozagti skaļruņi, zaļas krāsas vīriešu velosipēds un motorzāģis. Policijā par zādzības faktu sākts kriminālprocess.

14.oktobrī ap pulksten 23:30 Smiltenes novadā, Smiltenes pagastā, autoceļa Smiltene – Valka 5.kilometrā, pieķerts iereibis un bez tiesībām automašīnas Opel Corsa vadītājs. 1986.gadā dzimušais vīrietis automašīnu vadīja 1,35 promiļu reibumā un bez tiesībām vadīt jebkāda veida transportlīdzekli. Policijā par šo pārkāpumu sākts kriminālprocess.