Ziņas

Sabiedrība

Konkurss “Gada jaunais autovadītājs – 2015” šonedēļ Valmierā

Konkursa “Gada jaunais autovadītājs – 2015” pirmais pusfināls notiks šīs nedēļas beigās Valmierā, aģentūru LETA informēja Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD).

CSDD un aģentūra “Zebra” aicina 16-18 gadus vecus jauniešus piedalīties un vēl pieteikties konkursam mājaslapā “www.gadaautovaditajs.lv”, kur jāatbild uz pirmās jeb neklātienes kārtas jautājumiem.

Konkursa reģionālie pusfināli plānoti četrās Latvijas pilsētās: šajā svētdienā, 2.augustā, Valmierā; 29.augustā – Ventspilī; 30.augustā – Jēkabpilī, bet 26.septembrī Biķernieku trasē.

CSDD skaidro, ka konkurss “Gada jaunais autovadītājs” ir iespēja jauniešiem pierādīt savu auto vadīšanas prasmi, zināšanas par satiksmes drošību, kā arī uzlabot prasmes kā satiksmes dalībniekiem. Viss, kas nepieciešams dalībai konkursā, ir braukšanas mācību atļauja jeb “baltās tiesības” vai mopēda (AM kategorijas) vadītāja apliecība. Dalība konkursā ir bez maksas.

Katra pusfināla pirmo astoņu vietu ieguvēji 4.oktobrī startēs Lielajā finālā CSDD Biķernieku trasē, Rīgā. Konkursu organizē CSDD sadarbībā ar aģentūru “Zebra”, un tas tiek finansēts no OCTA līdzekļiem. Uzvarētāji saņems divriteņus no veikala “Xsports” un citas balvas – balvu fonds ir vairāk nekā 1000 eiro.