Ziņas

Sports

Kocēnu novadā norisināsies skriešanas seriāls “Sietiņieža cilpas”

Šodien Kocēnu novada Sietiņiezī notiks skriešanas seriāla “Sietiņieža cilpas” pirmais posms ar brīvo startu no plkst.18 līdz plkst.19, aģentūru LETA informēja pašvaldības jaunatnes lietu un sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Plānots, ka sacensības norisināsies piecos posmos no 6.oktobra līdz 3.novembrim, kad tiks apbalvoti katras vecuma grupas ātrākie sportisti.

Skriešanas seriālā piedalīties aicināti gan bērni un jaunieši, gan pieaugušie, gan nūjotāji.

Skriešana un nūjošana norisināsies pa 1,2 kilometru garu apli ar kontrollaiku – pieaugušajiem viena stunda, bērniem un jauniešiem (līdz 16 gadu vecumam) 30 minūtes. Distance plānota pa takām.

Laika kontrole tiks nodrošināta ar “SPORTident” ierīci, kas nodrošinās iespēju fiksēt katrā noskrietajā aplī patērēto laiku un ātrumu.

Dalība bērniem līdz 11 gadu vecumam ir bez maksas, bērniem un jauniešiem vecumā no 12 līdz 17 gadiem – viens eiro, pieaugušajiem – divi eiro.

Sacensības organizē Kocēnu novada dome sadarbībā ar Ziemeļvidzemes orientēšanās centru un Kocēnu sporta klubu. Nolikums publicēts domes mājaslapā “www.kocenunovads.lv”.