Ziņas

Sabiedrība

Kocēnu novada dome piešķirs finansējumu energoefektivitātes pasākumu īstenošanai daudzdzīvokļu mājās

No 13.aprīļa līdz 18.maijam Kocēnu novada iedzīvotājiem ir iespēja piedalīties projektu pieteikumu konkursā energoefektivitātes pasākumu veikšanai novada daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās, aģentūru LETA informēja Kocēnu novada domes Attīstības nodaļas vadītāja Eva Eglīte.

Pasākuma mērķis ir sniegt finansiālu palīdzību dzīvokļu īpašniekiem energoefektivitātes pasākumu veikšanai daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās, lai nodrošinātu energoresursu patēriņa samazinājumu. Pašvaldības palīdzības apmērs energoefektivitātes pasākumiem vienai dzīvojamai mājai noteikts līdz 2800 eiro un to dzīvojamā māja var saņemt vienu reizi. Kopējais pasākumam pieejamais finansējums šajā gadā ir 28 000 eiro.

Iesniegumi sagatavojami atbilstoši domes saistošajiem noteikumiem par Kocēnu novada domes palīdzības piešķiršanas kārtību energoefektivitātes pasākumu veikšanai daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās. Noteikumi un iesnieguma veidlapas pieejamas Kocēnu novada domes Attīstības nodaļā vai lejupielādējami mājaslapā “www.kocenunovads.lv”.

Pieteikumi iesniedzami personiski vai sūtot pa pastu uz Kocēnu novada domi ar norādi “Pieteikums energoefektivitātes pasākumu veikšanai daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās”.

LETA