Ziņas

Sabiedrība

Kocēnu novadā diskutēs par kvalitāti ēdināšanas uzņēmumos

Šodien plkst.14 Kocēnu novada Vaidavas pagasta dzīvesprieka akadēmijā “Nu, liela muiža!” kopā pulcēsies Valmieras un apkārtējo novadu tūrisma veicināšanas konsultatīvā padome (VANTKP) un diskutēs par kvalitāti ēdināšanas uzņēmumu sniegtajos pakalpojumos.

Kā aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas tūrisma projektu vadītāja Iluta Bērziņa, starptautisko un nacionālo profesionālo konkursu ēdienu gatavošanā vērtēšanas komisijas locekle un ēdināšanas uzņēmumu kvalitātes vērtēšanas neatkarīgā eksperte Livija Brūvere klātesošajiem sniegs lekciju “Kvalitāte sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanas vietās”.

Pēc lekcijas Brūvere vadīs darba semināru, kurā izcels pozitīvus piemērus ēdināšanas pakalpojumu sniegšanā un kvalitātes nodrošināšanā, kā arī minēs biežāk pieļautās kļūdas un sniegs vērtīgus padomus ēdināšanas pakalpojumu kvalitātes uzlabošanā.

Savukārt vēlāk visiem konsultatīvās sēdes dalībniekiem būs iespēja dzīvesprieka akadēmijas “Nu, liela muiža!” saimnieka Jāņa Grantiņa vadībā iepazīties ar uzņēmuma darbību un piedāvātajiem pakalpojumiem, kā arī ielūkoties nesen atklātajā mucu muzejā.

VANTKP dibināta 2010.gadā ar mērķi veicināt Valmieras pilsētas, Burtnieku, Kocēnu un Beverīnas novada konkurētspēju tūrismā reģionālā un nacionālā līmenī, kā arī sekmēt augstvērtīga, pievilcīga un atpazīstama Valmieras pilsētas tūrisma tēla veidošanos. VANTKP darbojas tūrisma ekspertu, speciālistu un uzņēmēju pārstāvji. Nākamā VANTKP sēde notiks 2015.gada 28.janvārī.

LETA