Ziņas

Sabiedrība

Kocēnu novada Dikļos uzlabos ģimenes ārsta pieejamību

Aizvadītā gada nogalē Centrālā finanšu un līguma aģentūra, SIA “Doktorāts “Kalmes”” un Kocēnu novada dome noslēdza trīspusēju līgumu par projekta “Ģimenes ārsta pieejamības uzlabošana Kocēnu novada Dikļos” īstenošanu un Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējuma piešķiršanu.

Kā aģentūru LETA informēja Kocēnu novada domes jaunatnes lietu un sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte, sadarbībā ar Kocēnu novada domi sagatavotā projekta pieteikuma laikā tiks nodrošināta ģimenes ārstes Annas Mironovskas prakses infrastruktūras sakārtošana, veicot ārsta kabineta, pacientu uzgaidāmās telpas un labierīcību renovāciju, kā arī nodrošinot vides pieejamību personām ar ierobežotām funkcionālām spējām. Pacientu uzgaidāmā telpa tiks papildināta ar jauniem apmeklētāju krēsliem, kā arī tiks iegādāts dokumentu skapis ambulatorajām kartēm. Ārstniecības procesa nodrošināšanai tiks iegādāts medikamentu skapis, auguma mērītājs zīdaiņiem un difūzijas statīvs.

Projekta realizācijas termiņš ir 2015.gada 31.jūnijs, tā kopējās izmaksas – 20 215 eiro, no kuriem ERAF līdzfinansējums ir 85% jeb 16 933 eiro, Kocēnu novada domes finansējums – 2988 eiro, SIA “Doktorāts “Kalmes”” finansējums – 202 eiro.

LETA