Ziņas

Uzņēmējdarbība

Kocēnu novadā apbalvos veiksmīgākos uzņēmējus

Vaidavas kultūras un amatniecības centrā 4.martā tiks pasniegta Kocēnu novada uzņēmēju gada balva, bet vēl līdz 10.februārim iedzīvotāji balvai var izvirzīt savus pretendentus, aģentūru LETA informēja novada domes attīstības nodaļas vadītāja Inese Pabērza.

Pasākums pulcēs komersantus, lauksaimniekus un mājražotājus, kas aizvadītajā gadā ne tikai sekmīgi darbojušies un snieguši ieguldījumu novada labklājības veicināšanā, bet ar savu darbību popularizējuši Kocēnu novada vārdu reģionālā, nacionālā un starptautiskā mērogā.

Novada uzņēmējus apbalvos vairākās nominācijās – “Gada ražotājs”, “Gada lauksaimnieks”, “Ģimene lauku sētā”, “Gada tūrisma uzņēmējs”, “Gada mājražotājs”, “Rosīgie jaunieši”, “Kocēnu novada vārda popularizētājs”, “Gada jaunums” un citās nominācijās. Novada sadarbības partneriem tiks pasniegti arī speciāli apbalvojumi no valsts un nevalstiskām organizācijām.

Kocēnu novada iedzīvotāji līdz 10.februārim aicināti izvirzīt savus pretendentus nomināciju saņemšanai aizpildot anketu “Kocēnu Novada Vēstis” un nogādājot to Kocēnu novada domē vai pagastu pārvaldēs, kā arī aizpildot elektronisko anketu, kas atrodama Kocēnu novada domes mājaslapā “www.kocenunovads.lv”.