Ziņas

Sabiedrība

Kocēnos sacentīsies elektromobiļa stumšanā

Svētdien, 30.novembrī, no plkst.10 Kocēnu sporta namā notiks Kocēnu novada čempionāta florbolā spēles, kuru pārtraukumā plkst.13 norisināsies elektromobiļa stumšanas sacensības, aģentūru LETA informēja Kocēnu novada domes jaunatnes lietu un sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Kā iepriekš vēstīts, šoruden Kocēnu novada dome iegādājās videi draudzīgo un ekonomiski izdevīgo “Volkswagen” markas automobili, kas aprīkots ar elektrodzinēju.

Lai iepazīstinātu iedzīvotājus ar elektromobiļa darbību un tā priekšrocībām, svētdien jaunizveidotajā stāvlaukumā pie Kocēnu kultūras nama norisināsies elektromobiļa prezentācijas pasākums, kura laikā Kocēnu novada čempionāta florbolā komandas “Old Crabs”, “Farm Club”, “Citronmuiža”, “Naukšēni” un “Eži” sacentīsies elektromobiļa stumšanā. Pēc sacensībām interesentiem būs iespēja doties izmēģinājuma braucienā.

Elektromobilis iegādāts, saņemot Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta atbalstu atklātajā projektu konkursā, kurā tika apstiprināts Kocēnu novada domes iesniegtais projekta pieteikums par elektromobiļa iegādi novada pašvaldības funkciju nodrošināšanai.

LETA