Ziņas

Sports

Klāt velo sezona

Pirmie velo mači Latvijā jau aizvadīti, un pavisam drīz startēs arī abi galvenie sezonas seriāli – “Vivus.lv MTB” un “SEB MTB”.

“Vivus MTB” seriāla pirmais posms jau nākamās nedēļas nogalē 23.aprīlī Ventspilī, un kopumā šovasar paredzēti septiņi posmi, tostarp 6.augustā posms Cēsīs. Vēl sacensības notiks Baldonē, Pļaviņās, Talsos, Smiltenē un Apē/ Vastse Roosā (Igaunija). Jāatzīmē, ka Pļaviņu posms būs arī Latvijas čempionāts MTB maratonā.

Savukārt SEB MTB seriāls jau tradicionāli sāksies ar posmu Cēsis – Valmiera, kas notiks aprīļa pēdējā dienā. Šajā seriālā arī paredzēti septiņi posmi – Siguldā, Smiltenē, Kuldīgā, Madonā, kur sacensības notiks pirmo reizi, Talsos un Ikšķilē.

Abos seriālos dalībniekiem ir iespēja izvēlēties garo maratona vai īsāko – pusmaratona distanci. Neatņemama abu seriālu sastāvdaļa ir arī sacensības vismazākajiem, kas arī notiek sacensību vietā.
Pirmajos posmos startēs arī pagājušās sezonas seriālu uzvarētāji “ZZK” komandas braucēji Arnis Pētersons un Mārtiņš Blūms.