Ziņas

Sports

Klāt jaunā telpu futbola sezona

Ar septiņu komandu dalību startējusi kārtējā, jau trešā, Cēsu futbola čempionāta iekštelpu sezona. Kopumā komandas aizvadīs divu apļu turnīru, katra izspēlējot 12 spēles. Komandu skaits katru sezonu palielinās, jo pērn startēja sešas. Čempionu titulu izcīnīja Valmieras “Kvartāls”, otrajā vietā “FK Priekuļi” komanda, trešajā – “Siguldas Būvmeistars”.

Šajā sezonā, salīdzinot ar iepriekšējo, komandu saraksts ir kardināli mainījies, čempionātā nepiedalīsies un savu titulu neaizstāvēs iepriekšējās sezonas čempioni “Kvartāls”. Dalībnieku vidū nav komandas “FK Priekuļi” un “Siguldas Būvmeistars”, lai gan to spēlētāji būs redzami citās komandās. Var teikt, ka palikušas tikai divas – Smiltenes tehnikums un “Vaivīte”, bet jauni vārdi turnīrā ir “FK Sigulda 1”, “FK Sigulda 2”, “JFS”, “Sanart”, , “SK Spēks”. Jāatzīmē, ka “SK Spēks” šovasar kļuva par čempioniem Cēsu atklātajā futbola čempionātā 7:7.

Pēc pirmajām spēļu kārtām divas uzvaras divās spēlēs izcīnījusi “Vaivīte” , ar 5:3 pārspējot “FK Sigulda 1” un ar 5:4 komandu “JFS”. Šajās spēlēs sešus vārtus guvis Jevgēnijs Fiņčuks.

Divas uzvaras arī “SK Spēks” futbolistiem”, kuri ar 7:3 pārspēja “FK Sigulda 2” un ar 10:2 – Smiltenes tehnikuma futbolistus. Šajās spēlēs septiņi vārti Sandra Dubova kontā.

Jāatzīmē, ka 3.decembrī abas komandas – “Vaivīte” un “SK Spēks” – tiksies savā starpā.

Vēl aizvadītajās spēlēs “Sanart” ar 9:3 pieveica “JFS”, bet “FK Sigulda 1” un Smiltenes tehnikums spēle noslēdzās neizšķirti 4:4.
Spēles, kā ierasts, notiek Priekuļu tehnikuma hallē pirmdienās un trešdienās, katru dienu aizvadot divus mačus.