Ziņas

Sports

Klāt izšķirošie notikumi

Vēl pavisam nedaudz atlicis, lai noskaidrotu vietu sadalījumu Cēsu novada atklātajā futbola 7:7 čempionātā.

Šogad turnīra komandas sadalītas divās līgās. Rīkotājs Mārtiņš Jarohovičs saka, ka tas bijis pareizs lēmums, jo komandām spēlēt ar līdzvērtīgiem pretiniekiem ir interesanti. Ja laukumā tiekas spēkos nevienlīdzīgas komandas, prieka nav ne vieniem, ne otriem.

Izspēlētas septiņas no desmit kārtām, intriga saglabājas. Jau rakstīts, ka čempionu tronis ir vakants, jo Valmieras klubs SK “Spēks” šogad nestartē. 1. līgā uz titulu noteikti pretendē trīs komandas. Vadību ar 15 punktiem šobrīd pārņēmusi komanda “Sigulda”, kas pēdējā kārtā ar 2:1 pārspēja līdzšinējos līderus FBK “Valmiera”, kam 13 punkti. Tikai par punktu mazāk komandai “Impar/ Limbaži”. Uz vietu trijniekā cerības vēl nav zudušas komandai FC “Lapegle”, kam deviņi punkti, un “Rauna”, kam septiņi punkti. Turnīra tabulu 1.līgā noslēdz “Vaivīte” ar četriem punktiem.

Līdzīga situācija arī 2.līgā, kur vietu sadalījums būs skaidrs pēdējās spēlēs. Pašreiz līderi ar 16 punktiem ir FC “Gauja”, divus punktus aiz viņiem – “Eglītes mežs”, bet trešie ar 11 punktiem – “Lekrings”, kas pēdējā kārtā pārspēja savus sāncenšus FC “Pārgauja” arī florbola laukumā ar 3:1.

Ceturtajā vietā esošajai komandai “Valmieras puikas” ir deviņi punkti, FC “Pārgauja” pieci, bet turnīra tabulu noslēdz “Auciems” ar diviem punktiem.

28.augustā norisināsies noslēguma kārta. Turnīrs notika ļoti ātrā tempā, bet, kā saka M. Jarohovičs, negribējies to iestiept septembrī, jo rudenī vēl plānots sarīkot Jāņa Šica piemiņas turnīru, ko pavasarī nācās atcelt vīrusa dēļ. Viņš arī informē, ka noslēguma kārtā arī šogad klāt būs Latvijas Futbola federācijas talismans Vilks, lai uzmundrinātu spēlētājus un priecētu līdzjutējus.