Ziņas

Sabiedrība

Ķīnā apprecējies identisku dvīņu pāris

LETA

Ķīnā divi identiski dvīņubrāļi apprecējuši identiskas dvīņumāsas, turklāt abi dvīņu pāri ir tik līdzīgi, ka pat viņu ģimenes locekļiem sagādā grūtības tos atšķirt, vēsta ķīniešu laikraksts “People's Daily”. Viens no brāļiem – 23 gadus vecais Jans Kans – satika un vienu no māsām – Džanu Lansjanu savā darbavietā Dzjansu provinces pilsētā Vusji. Otrs pāris – Jans Dzjaņs un Dzjana Dzjusjana – satikās viņu saderināšanās ballītē un iemīlējās viens otrā no pirmā acu skatiena. “Kad mēs to pateicām saviem vecākiem, viņi uzreiz piekrita, sakot, ka tas ir lielas laimes simbols,” sacīja Džana Lansjana.

Līdzība starp dvīņiem ir tik liela, ka reiz viens no brāļiem sajauca māsas. “Mēs kopīgi pirkām kāzām nepieciešamo,” stāstīja Jans Kans, “un es nejauši paņēmu aiz rokas manas līgavas māsas roku, kura arī mani noturēja par manu brāli. Es sapratu notikušo kļūdu tikai tad, kad pieskrēja mans brālis un izšķīra mūs.”

Kāzu dienā brāļi izveidoja sev dažādus matu griezumus, savukārt māsas uzvilka dažādu krāsu kleitas, lai viesi viņus nejauktu.

“Mēs patiešām nespējam atšķirt, kurš ir kurš, tāpēc, pirms runājam, mēs lūdzam viņus nosaukt savu vārdu,” atklāja dvīņumāsu tēvs Džans Šendžons.

“Ja es nevaru viņus atšķirt, es vienkārši klusējot atbildu viņiem ar smaidu,” piebilda dvīņubrāļu vecmāmiņa.