Ziņas

Uzņēmējdarbība

Kartupeļu čipsu ražotājs “More Baltic Food” pievērsies jauna produkta ieviešanai

Cēsīs reģistrētais kartupeļu čipsu ražotājs SIA “More Baltic Food” pievērsies jauna produkta ieviešanai un tirgus paplašināšanai, liecina informācija uzņēmuma valdes ziņojumā par 2015.gadu.

Uzņēmums saimniecisko darbību sāka 2014.gada vasarā. 2015.gadā tika palielināts uzņēmuma pamatkapitāls par 5000 eiro. Paralēli ražošanai tika veiktas investīcijas uzņēmuma pamatlīdzekļos. Tika iegādāta automašīna produktu reklamēšanai tirdzniecības vietās. Finansiālu grūtību dēļ apkures ierīkošanu ražošanas telpās līdz galam neizdevās pabeigt, kā arī netika realizēts otrā stāva remonts. Gada sākumā tika pieļautas kļūdas ražošanā un izejvielu pārvadāšanā, kā rezultātā uzņēmums saimniecisko gadu noslēdza ar zaudējumiem 10 931 eiro apmērā.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, pērn uzņēmums strādājis ar 59 901 eiro lielu apgrozījumu, kas ir par 58% lielāks nekā gadu iepriekš. Ja 2014.gadā uzņēmums nodarbināja sešus cilvēkus, pērn darbinieku skaits sarucis līdz diviem.

Radušos zaudējumus plānots segt no nākamo gadu peļņas, kad tiks paplašināts piedāvātais sortiments un esošais tirdzniecības tīkls.

SIA “More Baltic Food” reģistrēta 2013.gadā. Uzņēmuma īpašnieks ir Jānis Moore.