Ziņas

Sabiedrība

Kartinga hallei dzimšanas diena

Sadarbības partneru godu aizstāvēja “Bizpak”, “Gultņi SKF”, “Cidis”, “Alus komanda”, “Aleta” un“Titāns”. Par labāko klientu godu rūpējās komandas – “Neko”, “Skumjie šļūcēji”, “Vienalga” un sporta firma “AAG”. Lai sacensības padarītu grūtākas, īpaši jau pieredzējušajiem braucējiem, pusfināla un fināla braucieni notika pretējā virzienā nekā ierasts.

Lai sacensībās novērtētu ne tikai braucēju praktiskās iemaņas, bet arī teorētiskās zināšanas, notika komandu pārbaude ceļu satiksmes noteikumu zinībās. Tikai viena komanda spēja atbildēt uz visiem jautājumiem, pārējie pieļāva līdz pat septiņām kļūdām no desmit iespējamām.

Svinībās aktīvi piedalījās jaunie kaimiņi – firmas “Fuhs” pārstāvji, kuru smērvielas un eļļas tiek izmantotas Cēsu kartinga halles kartos.

Pieci gadi izklaides iestādei nav nemaz tik maz, atzīst Cēsu kartinga halles darbiniece Ināra Ābele. Pa šo laiku izveidojusies cilvēku grupa, kura pastāvīgi brauc mūsu trasē. Ir arī tādi, kas brauc no Smiltenes, Gulbenes, Valmieras un pat Rīgas, lai atpūstos Cēsu kartinga hallē. Latvijā nav daudz vietu, kur iespējams braukt ar kartiem, tāpēc cilvēki vēlas arī reizēm mainīt ierastās trases un pamēģināt citās.

Ir arī firmas, kuras regulāri rīko pasākumus kartinga hallē. Arī autosportisti ir bieži kartu braucēji.

Piektajā dzimšanas dienā sacensībās uzvarēja sporta firmas “AAG” komanda, kurā savu meistarību rādīja Arnis Kalniņš, Uvis un Gints Bujāni.