Ziņas

Sports

Kārķu notiks zemledus makšķerēšanas sacensības “Badīgais Cepšu ķīsis III”

Kārķu pagasta Cepšu ezerā 4.februārī jau trešo reizi norisināsies zemledus makšķerēšanas sacensības “Badīgais Cepšu ķīsis III”, aģentūru LETA informēja Kārķu pagasta pārvaldes vadītājs Pēteris Pētersons.

Sacensību dalībnieku reģistrēšanās un pulcēšanās sāksies no plkst.9, bet instrukcijas, sektora izloze un došanās uz ledus notiks ap plkst.9.30. Makšķerēšanas ilgums būs četras stundas un jau plkst.14 notiks rezultātu paziņošana un apbalvošana.

Pie balvām tiks trīs labākie makšķernieki, kuriem būs lielākais zivju kopsvars, kā arī lielākā loma un lielākā ķīša izvilcēji. Specbalva paredzēta arī veiksmīgākajai daiļā dzimuma “copmanei”.

Makšķerēšana sacensības notiek individuāli un katrs pats uzņemas atbildību par drošību uz ledus un piemērotu apģērbu, norāda organizatori.

Dalībniekiem nepieciešams līdzi ņemt arī makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību karti. Tā nav nepieciešama tikai personām vecumā līdz 16 gadiem un personām, kas vecākas par 65 gadiem, kā arī invalīdiem, turklāt tā derīga tikai uzrādot to kopā ar personu apliecinošu dokumentu.

Makšķernieki loma iegūšanai drīkst izmantot papildus tikai vienu ūdu ar karodziņu.