Ziņas

Sabiedrība

Kārķos stādīs sniedzītes un sniegpulkstenīšus

Sestdien, 22. aprīlī, visas Latvijas iedzīvotāji aicināti piedalīties Lielajā talkā. Kārķēniešus un viņu draugus, radus, bērnus gaidīs pulksten 10 pie Dabas koncertzāles. Tur ikviens varēs piedalīties lielajā Sniegpulkstenīšu stādīšanas talkā, informē Kārķu pagasta pārvaldes vadītājs Pēteris Pētersons un norāda, ka vispirms tiks sadalīti objektiem, kuros tiks stādītas puķes. Pēc paveiktā darba visi aicināti satikties kopīgā mielastā.

“Pasākumā aicinām piedalīties ikvienu, kuram dārzā vai sētmalē skaisti zied sniegpulkstenītes, un no tiem kādu ceru vēlas uzdāvināt pagasta centram, lai par to ziedēšanu varētu priecāties ikviens kārķēnietis un viesis. Derēs arī sniedzītes, krokusi, vēlziedes un citu puķu sīpoli, kas zied zālājos. Visi laipni aicināt iesaistīties sava pagasta izdaiļošanā. Ja nav stādu, ņemiet līdzi lāpstu! Darba rokas un darba prieks vienmēr noderēs,” saka Pēteris Pētersons.

Pasākumu organizē Kārķu pagasta pārvalde sadarbībā ar iniciatīvas veicināšanas biedrību “Ugunspuķe”. Uz pasākumu aicinātas arī tās desmit ģimenes, kuras ir iesaistījušās Borisa un Ināras Teterevu atbalstītajā projektā “Labais vairo labo”. Projekta ietvaros pirms talkas šīm ģimenēm tiks dāvinātas kvalitatīvas lāpstas, dakšas un grābekļi, kas lieti noderēs talkā un turpmākajos ikdienas darbos.