Ziņas

Sabiedrība

Kārķos atklās dabas koncertzāli

Sestdien Kārķos ar nacionāli patriotisku pasākumu atklās jauno estrādi – dabas koncertzāli, aģentūru LETA informēja Valkas novada domes lauku tūrisma speciāliste Sandra Pilskalne.

Jau no plkst.15 Zemessardzes 22.kājnieku bataljons demonstrēs militāro tehniku un ieročus, bet vakarā, plkst.20, sāksies vakara svinīgā daļa, kur svētku gaisotni nodrošinās Zemessardzes pūtēju orķestris ar diriģentu virsleitnantu Andi Kareli.

Pēc tam uz skatuves kāps Kārķu kolektīvi ar speciāli sagatavotu repertuāru svinīgajam pasākumam. Vakarā, plkst.23, visiem būs iespēja zaļumballē iemēģināt jauno deju grīdu, kur par noskaņojumu rūpēsies kapela no Valmieras Drāmas teātra izrādes “Balle būs”, kuras vadītājs ir Mārtiņš Roziņš. Dabas koncertzāles būvniecība Kārķu pagastā tiek realizēta lauku attīstības programmas “LEADER” pieejas īstenošanas pasākuma laikā, ko atbalsta Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai. Kopējās estrādes būvniecības izmaksas ir 28 457 eiro, no tām 10% ir Valkas novada domes līdzfinansējums.

Projektu 2014.gada pavasarī izstrādāja arhitekte Līga Āboltiņa no Smiltenes pēc mākslinieka Raimonda Briča skicēm. Ņemot vērā pasūtītāja veiktā iepirkuma konkursa rezultātus, darbus veica SIA “Valkas meliorācija”.

LETA