Ziņas

Sports

Kandidātu pulks plašs

Latvijas vīriešu florbola izlases treneri paziņojuši valstsvienības sastāvu, kas no 5. līdz 14. decembrim aizstāvēs mūsu valsts godu pasaules čempionātā, kas notiks Zviedrijas pilsētā Gēteborgā.

Latvijas izlases kandidātu paplašinātajā sarakstā vislielākā pārstāvniecība (astoņi florbolisti) ir no čempionvienības “Cēsu alus/ Lekrings”: vārtsargs Normunds Krūmiņš; aizsargi – Ingus Laiviņš, Andris Malkavs, Jānis Rajeckis; uzbrucēji – Gints Bērtulis, Mārtiņš Rajeckis, Aleksandrs Abramovs, Andris Rajeckis, Artūrs Jurševskis.

Izlases sastāvā spēlēs arī Ivo Balodis no Stalbes “Pārgaujas”, kā arī cēsnieks Morics Krūmiņš, kurš spēlē Somijas klubā “Nokian KrP”.

Izlasē ir vēl trīs “Cēsu alus/ Lekrings” pārstāvji. Treneru korpusā darbojas Artis Malkavs, ekipējuma menedžeris ir Oļegs Groševs, bet fizioterapetie – Baiba Rajecka.

10. pasaules čempionātā Latvijas vīriešu izlase ielozēta A apakšgrupā, kur tās pretinieki būs Zviedrijas, Somijas un Vācijas florbolisti. 6. decembrī latvieši spēkosies ar pasaules čempioniem zviedriem, 7. decembrī – ar vicečempioniem somiem, bet 8. decembrī ar vāciešiem.

Atgādināsim, ka iepriekšējā pasaules čempionātā, kas norisinājās Šveicē, latvieši ierindojās 6.vietā, bet pirms tam trijos čempionātos Latvijas izlase ieņēma 5.vietu.

Jānis Gabrāns