Ziņas

Sabiedrība

Kalendārs un vēl septiņas noderīgas lietas

Kuram tiks? Laikraksta “Druva” žurnāliste Madara Ozoliņa (no kreisās) un maketētāja Evita Juste – Āboliņa gatavas pasniegt loterijas balvas laikraksta abonentiem.Foto: Marta Martinsone-Kaša

Sākusies laikrakstu, žurnālu abonēšana nākamajam, 2018., gadam. Šķiet, nav jāatgādina, ka nākamais gads mums būs īpaši nozīmīgs, jo 2018. gada novembrī svinēsim valsts simtgadi. Par to tiks runāts, rakstīts, stāstīts, un arī “Druva”, protams, nestāvēs malā. Rakstīsim par mūsu valsti, tās iedzīvotājiem, notikumiem, par simtgades pasākumiem.

SIA “Cēsu Druva” valdes priekšsēdētāja un laikraksta redaktore Andra Gaņģe norāda: “Jubilejas gads visiem būs īpašs, arī “Druvai” . Jau tagad esam sākuši tam gatavoties. Top kalendārs, kuru ik gadu dāvinām visiem avīzes janvāra abonentiem. Tas nebūs tikai grafiks, kas palīdz skaitīt dienas, nedēļas, mēnešus. Kalendārā būs apskatāmi pieminekļi, kas celti vēsturiskā Cēsu rajona novados, lai godinātu Latvijas Brīvības cīņu dalībniekus un atcerētos kauju vietas, kā arī būs neliels apraksts par katru piemiņas vietu.”

A.Gaņģe arī atgādina, ka visi, kas būs pasūtījuši “Druvu” nākamā gada pusgadam vai ilgākam laikam, piedalīsies mantu loterijā. Izloze notiks janvāra otrajā pusē. Loterijā automātiski tiks iekļauts ikviens “Druvas” abonements pusgadam vai ilgākam laikam. Par loterijas balvu ieguvējiem lasītājiem paziņos laikraksta 30. janvāra numurā.

Pēc austrumu kalendāra nākamais būs Suņa gads, un līdz ar tā iestāšanos pasaulē iestāsies miers un saskaņa, pat starp ienaidniekiem. Astrologi pareģo, ka Suņa gads būs mierīgs un mērens. Tas būs ideāli piemērots, lai izveidotu diplomātiskus sakarus, noslēgtu līgumus un pamierus. Nākamais gads atnesīs pozitīvas pārmaiņas personiskajā dzīvē un ikvienu priecēs ar optimismu un pozitīvu noskaņojumu.

Lūk, vērts slēgt līgumus, bet laikraksta abonēšana arī ir sava veida līgums. Kāpēc to nepamēģināt, ja reiz tiek solītas pozitīvas pārmaiņas personīgajā dzīvē. Galu galā katra no septiņām loterijai piedāvātajām lietām var ienest pozitīvas pārmaiņas. Pie­mēram, asinsspiediena mērītājs, ko vienmēr ļoti atzinīgi novērtē loterijas balvu ieguvēji.

Ne mazāk noderīgas var būt virtuvē lietojamas ierīces – rokas blenderis, vafeļu panna vai elektriskā tējkanna. Svētku gadā būs jāgatavo svētku pusdienas, un katra no šīm lietām var noderēt, lai jūs patīkami pārsteigtu viesus.

Pozitīvas emocijas var sagādāt arī putekļu sūcējs, ja vecais vairs labi nekalpo. Arī portatīvais radio var lieti noderēt, īpaši, ja ir vēlme sekot līdzi visiem jaunākajiem notikumiem. Atzīstam, ka laikraksts zaudē šajā operativitātes cīņā, taču avīzē par konkrēto notikumu varam uzrakstīt plašāk, nekā stāsta īsajos radio ziņu raidījumos.

Kā allaž galvenā balva ir televizors, šogad laimētājs saņems LED televizoru “Samsung”, kas nākamgad tiešām lieti noderēs. Sporta cienītāji varēs sekot līdzi Ziemas olimpiskajām spēlēm vai Pasaules kausam futbolā, bet domājams, ka plaša un interesanta būs valsts simtgades programma, ko laimīgās lozes īpašnieks varēs vērot lielā televizora ekrānā.

Redakcijā balvas jau sagādātas, jūsu uzdevums abonēt laikrakstu Vidzemes novadiem “Druva”, jo turpināsim sekot līdzi notikumiem visā vēsturiskajā Cēsu rajonā, neaizmirstot pa- lūkoties arī uz notikumiem Vid­zemē.

Abonēt “Druvu” 2018.gadam iespējams “Latvijas Pasta” nodaļās, pie pastniekiem, internetā www.abone.pasts.lv, pa informatīvo tālruni 67008001, 27008001, kā arī laikraksta redakcijā Cēsīs, Gaujas ielā 8. Abonējot laikrak­-stu redakcijā, nav jāmaksā par abonementa noformēšanu. Šie izdevumi atkritīs arī tad, ja abonēsiet laikrakstu interneta minētajā e-adresē vai pa informatīvajiem tālruņiem.