Ziņas

Kriminālziņas

Kādam mājoklim izsists logs, nozagtas vērtslietas

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 50 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti trīs nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 15 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un septiņi nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti desmit ceļu satiksmes negadījumi. Cietušo nav. Noformēti 97 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 28 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

28.novembrī Madonas novadā no kāda īpašumā esošas lauksaimniecības tehnikas nozagtas dažādas rezerves daļas. Policija skaidro notikušā apstākļus un zaudējumus. Uzsākts kriminālprocess.

Laika posmā no 24.novembra līdz 28.novembrim Valmierā kādam mājoklim izsists logs, iekļūts īpašumā, no kura nozagtas vērtslietas. Uzsākts kriminālprocess.

Laika posmā no 17.novembra līdz 28.novembrim Ērgļu novadā izsists dzīvokļa istabas loga stikls, pēc tam iekļūts pašā dzīvoklī, no kura nozagta nauda 2000 EUR apmērā. Policija skaidro lietas apstākļus. Uzsākts kriminālprocess.