Ziņas

Izklaide

Jūlija vidū notiks Saulkrastu svētki

No 16.jūlija līdz 19.jūlijam notiks Saulkrastu svētki, kuru moto ir “Dzīve – tas ir kino”, aģentūru LETA informēja Saulkrastu novada pašvaldības aģentūras “Saulkrastu kultūras un sporta centrs” direktores vietniece Vija Skudra.

16.jūlijā plkst.18 Saules laukumā notiks svētku atklāšana – tiks pacelts svētku karogs, bet vakarā plkst.21 Baltajā kāpā skanēs par jauku tradīciju kļuvušais Saulrieta koncerts, kurā uzstāsies Kārlis Kazāks un viņa domubiedri.

17.jūlijā Saulkrastos Jūras parkā noritēs “Bigbank Saulkrastu kokteilis” – dienas garumā no plkst.10 līdz 20 tiks izspēlēti astotdaļfināli un ceturtdaļfināli, kā arī pirmais un otrais pusfināls. Plkst.21 notiks skatītāju konkursi, modes skate, pārsteigumu konkursi, plkst.22 – spēle par trešo vietu, plkst.23 – spēle par pirmo vietu, savukārt pusnaktī – uzvarētāju apbalvošana un čempionu ballīte ar DJ Markševicu un Olgu Rajecku.

18.jūlijs būs svētku kulminācijas diena. Jau pašā rīta agrumā Ainažu ielā iekārtosies svētku tirdziņš, plkst.9 startēs mobili muzikālie modinātāji – Saulkrastu pūtēju orķestris “Neibāde” -, kuri apņēmušies pamodināt ikvienu novada iedzīvotāju, ja vien ir tāda vēlēšanās. Dienas laikā būs iespēja skatīt gan mākslas darbus īpašajā biedrības “Vidzemes mākslinieki” un JDART kluba “gleznotāju ielā”, gan priecāties kopā ar Saulkrastu mazākajiem dziedātājiem un deju grupu “Desperado”, gan ieklausīties džeza skaņās kopā ar “Bunch of gentlemen”, gan līdzdarboties īpašajās pēdošanas vai ātradīšanas sacīkstēs, uzdziedāt kopā ar radošās apvienības “Teātris un ES” māksliniekiem uzvedumā “Visi kopā!”, gan sportot pludmalē, kur noritēs volejbola un ārmrestlinga sacensības, uzspēlēt futbolu, novusu, galda tenisu un strītbolu vai līdzjust jūras airēšanai. Saules laukumā darbosies piepūšamās atrakcijas un radošās darbnīcas mazajiem kinomīļiem.

Vakarā plkst.19.45 notiks svētku gājiens no Saules laukuma uz brīvdabas estrādi. Gājiena tēma šogad: “Mēs no filmas…”. Galā koncerts estrādē šogad sāksies ar svinīgu Saulkrastu Lielās balvas pasniegšanu, un tūlīt pēc tam skanēs īpašs koncerts “Latviešu kino mūzika”, kurā kopā ar Vidzemes kamerorķestri (diriģents Andris Veismanis) un Kristapa Krievkalna grupu dziedās vokālais kvartets “Neaizmirstulītes” un Daumants Kalniņš. Svētki turpināsies ar Ivo Fomina un pavadošās grupas uzstāšanos, grupu “Astro’n’out” un Kristapa Krievkalna intrumentālo grupu. Pēc svētku salūta rosība sāksies īpašajā DJ teltī, kurā līdz pat rīta gaismai darbosies DJ RUDD, DJ MONSTA un DJ MAGNUSS ERIŅŠ.

19.jūlijā plkst.18 Saules laukumā izskanēs Saulkrastu svētki – par pārsteigumu parūpēsies Jāņa Lūsēna muzikālā apvienība “Promenāde” un duets Anmary un Uģis Roze.